Socialiniai tinklai

Korupcija

Vėžinė valstybė Lietuva…

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Lietuvoje puiku gyventi duobkasiams, zakristijonams ir kunigams, nes per 27 metus savo neprigulmybės tapome vėžio, streso, bedarbystės,korupcijos epicentru.
Skurdas, jaunimo nuvertinimas, išpindijusios lietuvaitės, kurios dėl pinigo geriau siūbuos turkui gerą daiktą, negu įvertins tautietį – šalies vizitinė kortelė ir prezentas.
Buvau patriotu, savanoriu – dabar visiškai nebeseku politinių peripetijų, nes be peštynių, žmonių gąsdinimų – nieko nebeišgirsi.
Būnant vadovu B razauskui iš tv eterio tauta buvo raminama, guodžiama nuo viesulų net, politikų sprendimų, buvo paprastas, ūkiškas, net sunkiai sirgdamas sakydavo, kad valstybės reikalų negalima spręsti šturmu.
Ką matome dabar?
Reformos veja reformas, jos neparengtos, neišdiskutuotos, be koncepcijos, įsigilinimo, žmonės bauginami, verkdami kraunasi lagaminus iš šalies.
Prieš rinkimus žadėję atsigręžti į žmogų, darbo vietų kūrimą, kultūros išsaugojimą valstiečiai krečia komedijas, net Grybauskaitė negailėjo čaižumo jiems.

 1. Mokyklos uždarinėjamos, paštų nereikia, bobutė gaudama 200eurų pensiją nusipirks mobilųjų, pasipildys sąskaitą ir iškvies laiškanešį.
 2.  Aukštas mokslas tapo eksperimentinio triušio poligonu, kiek liks universitetų, kas prie ko jungsis,vardan ko jungsis?
 3.  Kodėl vėl branginamos dujos, šiluma, šiukšlės?
 4.  Kokiu tikslu užsiciklinta ties alkoholio ribojimu kai valstybė murkdosi emigracijos,bado purvyne?
 5.  Kokia darbo biržos paskirtis, gąsdinti žmones, jaunimą reketuoti už kursus susimokėti negavus darbo, ar padėti, skatinti, nukreipti? Neiškentus parašiau, kad jūs užsiimkite ne pasigyrimu, kad 300pardavėjų nebus, o kurkite intelektualines darbo vietas kaip spaudos analitikas, sporto kuratorius, mes niekada nebuvome pramonine šalimi per 27neprigulmybės metus, tik investavimas į protą yra panacėja. Tyla, kas rūpi biurokratiniams kurmiams.
 6.  ES klerkams nusišvilpti mūsų situacija, kas lankosi, kas susitinka su kaimiečiais?
 7.  Koktu klausyti tokio pilvočiaus kaip Valdas Vasiliauskas, kuris kniaukiančiu balsu tik ir primena, kad durniukai būsit apmokestinami, nugręžiami, turtuoliai turi neliečiamumą, biedniokai ruoškit mokėti už būstus, jau dabar paskolų, kreditų reikalavimai apriboti.

TAIGI VĖŽININKŲ TURĖSIME NUOLATOS, KAIP JUO NESUSIRGSI- JEIGU GYVENAME MELO, STRESO, NEŽINOMYBĖS BŪKLĖJE.

1 Comment

1 Comment

 1. Avatar

  saulius

  2017 birželio 10 at 11:17

  siaip kai buvo brazauskas prezidentu tai panele bufetava butrimiene kuri tapo poto ir brazausko zmona gavo viesbuti visiem gerai zinoma,prisistate 7 vilas sodybas paezeriuose ir savo vaikams brazauskas,idomu uz kieno pinigus?ne uz musu mokesciu moketoju pinigus?ir galima daug sneket sia tema apie konkretu asmeni,bet jau tegul ilsisi ramybej zmogelis.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Korupcija

VMI bijo čiupti stambesnes aferistų žuveles?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

2017  užgrotų melodramas kaliniams pradėjo pasakoti aferistas  Karolis  Šimkus. Įkūręs projektą „Verslas nuo nulio“, 3 įmones „Lapetis“ „Vebis“ „Atliatus“ apmovė 432naivius klientus su briketų, biokuro pristatymu internetu, susižėrė 140 000eurų pelno, visišku daunu būdamas pirko  prabangią mašiną, mikroautobusą, viešai fb live išdarkė 15min.lt žurnalistą  Dovydą  Pancerovą, kuris identifikavo jo verteiviškus reikalus, tačiau nenumatė, kad aukštai šokęs- tūpė itin žemai. Net idioto draugo vardu, svetimų vardais kūrė įmones, mokė jų privedimo iki bankroto, vedė seminarus komercinius žaliam jaunimui.
    Stebina VMI budrumas… Kad nesumokėsi vietos turguje už cibulių pynes – tuoj anstoliai, teismai, o čia 1metus su viršum galėjo manipuliuoti patiklumu, klastoti dokumentus, faktūras.
        Yra dar Lietuvoje pilna mašenikų ir svolačių, aptilo toks animatorius iš Kauno, gyvenęs iš kitų apstatymo, man nesumokėjo už animatoriaus darbą, pats kūriau scenarijus, žulikavo su šio portalo vadovu, po to bijojo net laukan išlysti, pasirodo laikinojoje sostinėje žinomas veikėjas.
            Romai specializuojasi gyvulių per pardavimu, neženklina ausų, neturi veterinarijos tarnybos pažymėjimų iš kur pas tokius klajūnus prabangūs automobiliai, žiedai, rūbai?

Skaityti daugiau

Skaitomiausi