Socialiniai tinklai

Komentaras

Veryga balansuoja ant BK atsakomybės ir nusikalstamos veikos.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

2019M. valstiečiai – liaudininkai, palikę žmones po štrausais beveik pradės rūpintis personalinėm apsaugom, nes prikrėtus tiek humoreskų jau tamsiais vakariukais bus baugu vaikščioti, nes elektoratas yra įniršęs, persiutęs. Šitokius daryti briedus, neišdiskutavus su bendruomene, neatlikus studijų, tyrimų galima tik išparceliuotoje  Lietuvoje.         

Konstitucija, BK aiškiai ir imperatyviai pasisako dėl asmens laisvės suvaržymo, tačiau  Karbauskio chuntai tai yra nusipersti, užkliūna rūkymai balkone, kai šiukšlių perdirbimo įmonės grynai teršia atmosferą ir kas dirba šituose katiluose – suserga vėžiu. Dabar pinigaujamas iš darželių maitinimo, nes priskreto prie blogo maitinimosi, saldiklių, turi būti ekologiškas, vegetarinis racionas, visi patiekalai, kuriuos ruošia valgyklos, tarkim  Jurbarko ugdymo įstaigas aptarnauja Kretingos maistas – tiesiog išmetamas laukan. O kiek vaikšto senolių, blogas gyvenimo sąlygas turinčių asmenų???

Aš nesakau, kad reikia mėgautis pašvinkusiu šniceliu ar maltinukais, bet ar ne tėvų reikalas ką į skrandžius deda jų atžalos?

Sportininkai gali po varžybų išgerti alaus, net energetiniai gėrimai neboikotuojami, tuo tarpu pas mus saldumynai, limonadai – terra incognito. Ironizuoju, bet nedaug trūksta, kad bus nustatytos lytinių santykių kiekio normos, prezervatyvų apimčių kvotos ir pan.

Iki kokių nesąmonių, banalybių nusiritome?

Užuot pritraukus dirbti jaunus specialistus į provincijas, Jurbarkas neturi psichoterapeutų, trūksta kardiologų.

SERGU LT SISTEMA PRITAIKYTA TIK RAŠTINGAI VISUOMENEI, NES SENOLIS TIKRAI NESUGEBĖS, NEI PRISIJUNKTI, NEI REGISTRUOTIS.

Už darželį 1 vaikui tėvai moka mėnesiui po 50 eurų, bent taip yra mano miestelyje. Veryga sakys tai grašiukai tik, pats gaudamas tūkstančius už realiai niekinį darbą. KODĖL TĖVAI IŠJUNGTI NUO PASLAUGŲ UGDYTINIUI KŪRIMO SERVISO? KAS PANEIGS, KAD TIE 50 EURŲ NENUKELIAUJA PASIPELNYMUI?

LAUKITE TĘSINIO…

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentaras

Tuščių, bet pelningų amžinų etatų peryklos Lietuvoje

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tūkstančiai jaunuolių baigę universitetus laimės ieško svetur, nes čia  diktatorių valstiečių ir verslo lobistų šalelėje, kur tik dėdulių ir tetulių vaikai turi gūžteles irštvoje laisvės kvėpuoti nėra ir nebus, pasyvi mūsų visuomenė, bijo streikuoti, mitinguoti.

Prikurta tokių kontorų, kur tik prastumti dienelę be kokybės, kaštų, naudos, o valstybė ar milijardierė yra, kad meta pinigus balon?

1.LRS. 141  narys kiek priima įstatymų, gerina realią situaciją? Sąskaitų suvedimai tik vyksta seimo rūmuose, revanšas- o žmonių interesai nusispjaut, kas trukdo visuomenininkams rinkt parašus ir šios institucijos nereikia, teisi viena jurbarkietė, šveicarams gana 7atstovų, belgai vėl renkasi tik priimti nutarimus, prieškaryje į posėdžius pas mus rinkdavosi agronomai, mokytojai,teisininkai, tik siekia pasipinigauti mūsų ponai su patarėjų tuntais. Kai išgirdau, kad  Krivickas siūlomas žemės ūkio ministru net aiktelėjau, tai aš privalau būti 7universitetų rektoriumi tada?

2.Užimtumo tarnyba. Kavos plampimas ir nesiskaitymas su bedarbiais, paskirtomis aptarnavimo valandomis, jokio individualaus darbo, jei paskirtas laikas 8val. nebūk tikras, kad ir 10val. prieisi, kad šiandien nebus konsultantės nereikia informuoti el.paštu, paskambinti, prie durų prikabinti lapelį- teisūs kraštiečiai tau reik juk darbo-ne jiems, tu ir lankstykis, o į el.laiškus negali atsakinėti, jie siunčiami automatiškai. Kur įdarbinimo procentai, protinio darbo alternatyvos, pasiunčia darbdavys skelbimą, kad reik darbuotojų apatinių gamyboje sutik, kad ir baigei  VDU- KITAIP SKRENDI LAUKAN, DARBO VIETŲ KŪRIMAS INTELEKTUALINĖJE SFEROJE LIETUVOJE NEĮMANOMA MISIJA.

3.LGGRCT.  Suveikė liustracijos įstatymai, kiek jaunų kadrų įdarbinta, praktikantų, atsiprašyta viešai apdergto Sladkevičiaus, Banionio, kur jų viešos ataskaitos, darbai- palikti kaip padalinį prie istorijos instituto- bet ne pastatas su šitokiu išlaikymu už nulinius rezultatus.

4.URM. Jeigu olandai mus laiko latviais, o graikai nežino apie valdovus pasako, kad diplomatija neatlieka savo darbo, kur šalies įvaizdžio koncepcija/?

5.LRT.LT. Jokios demokratijos nerasta, nuomonių pliuralizmo, mokomųjų laidų apie profesinį parengimą, užsienio šalių patirtį, laidų kokybė yra klaikuma.

 6.LKF. Sabonis yra didis krepšininkas- bet tik tiek, nėra portalo atnaujinimo, mokinių rengimo programų, perspektyvų, į rinktines imami treneriai senos pažinties, atviras nusistatymas prie kai kuriuos krepšininkus, kur sporto metodikos leidiniai?

7.LFF. Niekinė kontora su graudumu ir korupcijos neskaidriu kvapuku, kur pinigai stadionui išplauti per šokoladinius batonėlius ir visokius kitokius fintus, per šitiek metų nepapulti į jokį tarptautinį turnyrą yra gėda ir šitas konglomeratas turi būti išardytas   Liubinskui įsikišus rimtai.

Skaityti daugiau

Komentaras

Ar CTL. apžvalgininkas Ruslanas Baranauskas nustatė skundikus savo adresu?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tik debilai ir idiotai išsiduoda ką yra suplanavę ir žaidžia atviromis kortomis, nesislapsto, savo veiksmais parodo tikrąjį veidą, dar labiau suteikia peno mano populiarumui, iškelia podiumui.Dirbu savo darbus istorijos srityje ir nesiekiu tapti žvaigždūnu- man to nereikia…Tačiau dvasios liumpenai patys to nežinodami daro iš savęs pajuoką, manę savo pačių baimės įkaitu.Jie gyvena netoli -mano Skirsnemunės miestelyje .Žiemą laikydami klešnėse kišeninio biliardo rutuliukus, absoliučiai dėję skersą ant užpustyto pagrindinio kelio, sustojo pieninės aptarnavimas, laidotuvių procesijos, žmonės neapsikentę komentavo rajoninėje spaudoje- dabar pradėjo pabusti iš komytės.Buvo ir smėlio, žvyro, pajėgų atlikti visiems darbams, bet esant ūkvedžiu tokiam Juozuliui, kuris prie ruselio srutukes traktoriuku stumdė- dabar tapo ministeriu, muštruojančiu pašalpinius-kam to reikia? Pūslaitės ant delnų užaugs nuo fizinės veiklos.Jurbarke jau didžiausia bedarbystė šalyje ,Skirsnemunėje nėra vaistinės ,kirpyklos, viešo toleto, nieko, seniūnijoje murksoma bele valdiškai prastumti dieną ir namo. Trūkus kantrybei kreipiausi į Jurbarko administraciją ir miestelio Stachanoviečiai sukruto prieš rinkimus kaip reikalas, barstyta, atsirado grederiukas prie Juozulio traktoriuko. Bet Skirsnemunės seniūnija herojų nepamiršo, skundo autorius gmailu žinomas darbo spartuoliams ir ūkinių prekių parduotuvėje Juozuliukas pasiteiravo kas man moka, užsako skundus.Juozukas nenešioja kostiumuko ir kortelės ant švarko, profesoriams tai nelygis, o miestelyje yra visų dirbančių už pašalpos pajuokos subjektu, taip lazdavojamo žmogaus nemačiau, nes neturi nei tolerancijos nei etinių postulatų.Tad galimai aišku ,kas po mano fb skelbimo dėl rašto darbų per fake anketą man ėmė grasinti, bauginti prisidengus teismo sekretorės pavarde. Gordijaus mazgą man nesunku išrišti.

Skaityti daugiau

Reklama

Reklama

Skaitomiausi