Socialiniai tinklai

Aktualijos

Verslininkas pastatė „Pasakų Mokyklą“ ir taip įgyvendino savo žmonos Svajonę!

Avatar

Paskelbta

data

Pasakišką Mokyklą pastatė verslininkas Joškar-Ola mieste! Taip, jums nepasirodė. Tai ne turtingo pareigūno namas, ir ne mero rezidencija, o įprasta mokykla vaikams. Ją pastatė verslininkas Sergejus Mamajev. Taip jis realizavo savo žmonos, mokytojos, pavargusios nuo valdininkų pažadų sutvarkyti valstybei nuosavybės teise priklausančius pastatus. „Paprastas stebuklas“ – savivaldybės biudžetinė švietimo įstaiga „vidurinė mokykla Nr. 5 Joškar-Ola mieste“, Marių Respublikoje (Rusijos Federacija). Mokykla buvo įkurta 1998 metais, ir dirba 15 metų.

( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 12

Pasakiška mokykla

Verslininkas pastate mokykla 2

„Pasakų mokyklos“ vaizdas iš toliau

Verslininkas pastate mokykla 7

Pasakų bokštai

Verslininkas pastate mokykla 3

Pasakų laiptai

 

Mokykloje labai daug dėmesio skiriama vaikų fiziniam vystymuisi ir psichinei sveikatai išsaugoti. Mokykloje yra ir psichologinės sveikatos centras. Mokytojai, vaikai ir tėvai – partneriai. Ir ne tik žodžiais, bet darbais. Kolektyviniai kūrybiniai užsiėmimai ir šventės vyksta tik kartu su tėvais.

Mūsų galva, kad nėra ką lyginti … Mokyklos pastatas buvo pastatytas rekonstravus senąjį mokyklos pastatą. Reikia paminėti, kad tokių tipinių pastatų labai daug ir Lietuvoje nuo tų laikų, kai skandalingas Tarybų Sąjungos vadovas Chruščiovas mus „sukišo“ į mažus butus ir tipinius pastatus, neatitinkančius žmogaus davsinių ir energetinių vystymosi poreikių ( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 13

Vaizdas iš kiemo pusės

Verslininkas pastate mokykla 5

Mokykla pakilo iš seno tipinio pastato

Verslininkas pastate mokykla 4

Kokyklos statybos momentas

Verslininkas pastate mokykla 15

Vartai į „pasakų mokyklą“

 

Mokykla įsikūrė unikalios architektūros pastate, primenančiame pilį. Pagal statusą – mokykla valstybinė. Žemė ir pastatai – privatūs ir priklauso savivaldybės Patikėtinių Tarybos pirmininkui Sergej Michailovič Mamayev. Mokyklos direktorė – Tatjana Mamajev. Taigi, verslininkas įkūnijo savo žmonos, mokytojos seną svajonę.

Verslininkas pastate mokykla 9

Veikia daugybė saviraiškos ir dvasinio ugdymo būrelių

Verslininkas pastate mokykla 10

Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų fiziniam lavinimui

Verslininkas pastate mokykla 8

Mokykla įrengta pagal paskutinį technikos žodį

Verslininkas pastate mokykla 11

Labai populiarus jojimo būrelis.

 

O ar Lietuvoje atsiras nors vienas verslininkas, kuris pastatys panašią „Pasakų Mokyklą“, kurioje mūsų vaikai galėtų tobulėti nemokamai ir visapusiškai ?

O ką galvoja skaitytojai?

Parašykite savo nuomonę komentaruose ir pasidalinkite su kitais. Laimės linkim Jums!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentaras

Tuščių, bet pelningų amžinų etatų peryklos Lietuvoje

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tūkstančiai jaunuolių baigę universitetus laimės ieško svetur, nes čia  diktatorių valstiečių ir verslo lobistų šalelėje, kur tik dėdulių ir tetulių vaikai turi gūžteles irštvoje laisvės kvėpuoti nėra ir nebus, pasyvi mūsų visuomenė, bijo streikuoti, mitinguoti.

Prikurta tokių kontorų, kur tik prastumti dienelę be kokybės, kaštų, naudos, o valstybė ar milijardierė yra, kad meta pinigus balon?

1.LRS. 141  narys kiek priima įstatymų, gerina realią situaciją? Sąskaitų suvedimai tik vyksta seimo rūmuose, revanšas- o žmonių interesai nusispjaut, kas trukdo visuomenininkams rinkt parašus ir šios institucijos nereikia, teisi viena jurbarkietė, šveicarams gana 7atstovų, belgai vėl renkasi tik priimti nutarimus, prieškaryje į posėdžius pas mus rinkdavosi agronomai, mokytojai,teisininkai, tik siekia pasipinigauti mūsų ponai su patarėjų tuntais. Kai išgirdau, kad  Krivickas siūlomas žemės ūkio ministru net aiktelėjau, tai aš privalau būti 7universitetų rektoriumi tada?

2.Užimtumo tarnyba. Kavos plampimas ir nesiskaitymas su bedarbiais, paskirtomis aptarnavimo valandomis, jokio individualaus darbo, jei paskirtas laikas 8val. nebūk tikras, kad ir 10val. prieisi, kad šiandien nebus konsultantės nereikia informuoti el.paštu, paskambinti, prie durų prikabinti lapelį- teisūs kraštiečiai tau reik juk darbo-ne jiems, tu ir lankstykis, o į el.laiškus negali atsakinėti, jie siunčiami automatiškai. Kur įdarbinimo procentai, protinio darbo alternatyvos, pasiunčia darbdavys skelbimą, kad reik darbuotojų apatinių gamyboje sutik, kad ir baigei  VDU- KITAIP SKRENDI LAUKAN, DARBO VIETŲ KŪRIMAS INTELEKTUALINĖJE SFEROJE LIETUVOJE NEĮMANOMA MISIJA.

3.LGGRCT.  Suveikė liustracijos įstatymai, kiek jaunų kadrų įdarbinta, praktikantų, atsiprašyta viešai apdergto Sladkevičiaus, Banionio, kur jų viešos ataskaitos, darbai- palikti kaip padalinį prie istorijos instituto- bet ne pastatas su šitokiu išlaikymu už nulinius rezultatus.

4.URM. Jeigu olandai mus laiko latviais, o graikai nežino apie valdovus pasako, kad diplomatija neatlieka savo darbo, kur šalies įvaizdžio koncepcija/?

5.LRT.LT. Jokios demokratijos nerasta, nuomonių pliuralizmo, mokomųjų laidų apie profesinį parengimą, užsienio šalių patirtį, laidų kokybė yra klaikuma.

 6.LKF. Sabonis yra didis krepšininkas- bet tik tiek, nėra portalo atnaujinimo, mokinių rengimo programų, perspektyvų, į rinktines imami treneriai senos pažinties, atviras nusistatymas prie kai kuriuos krepšininkus, kur sporto metodikos leidiniai?

7.LFF. Niekinė kontora su graudumu ir korupcijos neskaidriu kvapuku, kur pinigai stadionui išplauti per šokoladinius batonėlius ir visokius kitokius fintus, per šitiek metų nepapulti į jokį tarptautinį turnyrą yra gėda ir šitas konglomeratas turi būti išardytas   Liubinskui įsikišus rimtai.

Skaityti daugiau

Švietimas

Priminimas tėveliams iš Darbo inspekcijos – dėl Rugsėjo 1-osios šventės

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Artėjant Rugsėjo 1-ąjai, Mokslo ir žinių dienai, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tėveliams, kad tėvai auginantys vaikus iki 14-os metų, gali pasinaudoti viena iš Darbo kodekse numatytų garantijų.

Šiemet Rugsėjo 1-oji (Mokslo ir žinių diena) bus sekmadienį, tai šia galimybe tėvai galės pasinaudoti rugsėjo 2-ąją, pirmadienį, į kurį nukeliama mokslo metų pradžios šventė.

Tėvams, auginantiems vaiką iki keturiolikos metų, kuris mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo (paruošiamoji klasė prieš mokyklą), pradinio ugdymo (nuo 1 iki 4 klasės) ir pagrindinio ugdymo (nuo 5 iki 10 klasės) programas. Pirmąją mokslo metų dieną, suteikiama teisė gauti ne mažiau kaip pusę darbo dienos laisvo laiko, mokant vidutinį darbo užmokestį.

Ši garantija netaikoma darbuotojams, jau turintiems teisę į vadinamąjį „mamadienį“ ar „tėvadienį“ (t.y. auginantiems du vaikus iki 12 metų ar auginantiems neįgalų vaiką iki 18 metų).

Skaityti daugiau

Reklama

Skaitomiausi