Socialiniai tinklai

Aktualijos

Verslininkas pastatė „Pasakų Mokyklą“ ir taip įgyvendino savo žmonos Svajonę!

Avatar

Paskelbta

data

Pasakišką Mokyklą pastatė verslininkas Joškar-Ola mieste! Taip, jums nepasirodė. Tai ne turtingo pareigūno namas, ir ne mero rezidencija, o įprasta mokykla vaikams. Ją pastatė verslininkas Sergejus Mamajev. Taip jis realizavo savo žmonos, mokytojos, pavargusios nuo valdininkų pažadų sutvarkyti valstybei nuosavybės teise priklausančius pastatus. „Paprastas stebuklas“ – savivaldybės biudžetinė švietimo įstaiga „vidurinė mokykla Nr. 5 Joškar-Ola mieste“, Marių Respublikoje (Rusijos Federacija). Mokykla buvo įkurta 1998 metais, ir dirba 15 metų.

( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 12

Pasakiška mokykla

Verslininkas pastate mokykla 2

„Pasakų mokyklos“ vaizdas iš toliau

Verslininkas pastate mokykla 7

Pasakų bokštai

Verslininkas pastate mokykla 3

Pasakų laiptai

 

Mokykloje labai daug dėmesio skiriama vaikų fiziniam vystymuisi ir psichinei sveikatai išsaugoti. Mokykloje yra ir psichologinės sveikatos centras. Mokytojai, vaikai ir tėvai – partneriai. Ir ne tik žodžiais, bet darbais. Kolektyviniai kūrybiniai užsiėmimai ir šventės vyksta tik kartu su tėvais.

Mūsų galva, kad nėra ką lyginti … Mokyklos pastatas buvo pastatytas rekonstravus senąjį mokyklos pastatą. Reikia paminėti, kad tokių tipinių pastatų labai daug ir Lietuvoje nuo tų laikų, kai skandalingas Tarybų Sąjungos vadovas Chruščiovas mus „sukišo“ į mažus butus ir tipinius pastatus, neatitinkančius žmogaus davsinių ir energetinių vystymosi poreikių ( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 13

Vaizdas iš kiemo pusės

Verslininkas pastate mokykla 5

Mokykla pakilo iš seno tipinio pastato

Verslininkas pastate mokykla 4

Kokyklos statybos momentas

Verslininkas pastate mokykla 15

Vartai į „pasakų mokyklą“

 

Mokykla įsikūrė unikalios architektūros pastate, primenančiame pilį. Pagal statusą – mokykla valstybinė. Žemė ir pastatai – privatūs ir priklauso savivaldybės Patikėtinių Tarybos pirmininkui Sergej Michailovič Mamayev. Mokyklos direktorė – Tatjana Mamajev. Taigi, verslininkas įkūnijo savo žmonos, mokytojos seną svajonę.

Verslininkas pastate mokykla 9

Veikia daugybė saviraiškos ir dvasinio ugdymo būrelių

Verslininkas pastate mokykla 10

Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų fiziniam lavinimui

Verslininkas pastate mokykla 8

Mokykla įrengta pagal paskutinį technikos žodį

Verslininkas pastate mokykla 11

Labai populiarus jojimo būrelis.

 

O ar Lietuvoje atsiras nors vienas verslininkas, kuris pastatys panašią „Pasakų Mokyklą“, kurioje mūsų vaikai galėtų tobulėti nemokamai ir visapusiškai ?

O ką galvoja skaitytojai?

Parašykite savo nuomonę komentaruose ir pasidalinkite su kitais. Laimės linkim Jums!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentaras

Kam naudingi visuomenės klaidinimai istorijos tiesa?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Taip jau įprasta gyvenime, kad kiekvienas dirba ten, kur jaučiasi savo srities žinovu ir profesionalu. Negali žmogus nebaigęs chemijos pilstyti mėginius į menzūrėles, neišmanantis architektūros rengti detaliuosius sklypų planus.

Profanai moderatoriai ir komentatoriai.

Viešojoje erdvėje sutinkame informacijos perteklių ir tik mūsų selektyvus protas ir neužteršta sąmonė sugeba atskirti pelus nuo grūdų. Viskuom tikėti yra naivu ir beprasmiška.

Fb platformoje prikurta daug grupių, puslapių, kurie deklaruoja patriotiškumo, vienybės, žinių pasidalijimo idėjas. Tačiau čia itin dažnai sutiksime gal tik kelis puslapius pervertusius savamokslius, kurie dedasi išmanantys visas temas, problemas, randa atsakymus.  Tokią piliečių kategoriją aš vadinu profanais. Asmenys, kurie neturi kvalifikacijos, bazinio išsilavinimo, užsiimantys demagogijos ir klaidinimo procesu.

Stinga rimtų akademinės bendruomenės narių įsitraukimo į viešas diskusijas, polemikas, neaišku kodėl jie užėmę pasyvios stebėsenos būseną.

Istorijos marginalizavimas- žala jaunajai kartai?

Istorija kaip bet kuri tarpdisciplininė šaka irgi reikalauja aiškumo,  tikslumo, preciziškumo, nuoseklumo. Tu negali bėgioti po temas nežinant chronologijos, įvykių eigos, konjuktūros.

Dabar atvirai ypač ultrapatriotai, savę laikantys viršenybe ir elitu tiražuoja klaikią nesąmonę, kad Vytautas buvo karaliumi ir prieš jo vardą visa Europa privalo lenktis.

Bet kuris paskaitęs netgi klasikinį Šapokos vadovėlį sužinos, jog 1429m.Lucko suvažiavimas sprendė jo karūnacijos klausimą, tačiau klastingas pusbrolis pasistengė pagrobti vežamą karūną ir regalijas karieta. Taip už jo nuopelnus kultūrai, pagalbą kovoje su Ordinu  net čekai, vengrai titulavo jį karaliumi, bet de jure tai nebuvo užanstpauduota, juridiškai apiforminta. Mindaugas išliko vieninteliu teisėtu mūsų karaliumi.

Kitas absurdas publikuojamas netgi garsiųjų mūsų portalų, kuriuos valdo užsienio kapitalas, esą baltai- seniausia Europos valstybė?? Norisi paklausti kokia yra šios valstybės sostinė, lokalizavimas, egzistavimo tarpsnis?

Baltai- lietuviai, latviai, prūsai. Mes valstybę sukūrėme valdant Mindaugui 1253.07.06.aktu, latviai iki pat 20a pr. kentėjo vokiškos hegemonijos priespaudą, prūsai kaip etninė gentis išnyko sulyg Herkaus Manto sukilimo numalšinimu. Tik vėliau Mažvydas, Kleinas tyrinėjo jų kalbą, gramatiką, išliks archeologinis paveldas- bet tai nieko bendro neturi su šia gentimi.

5a.šaltiniai mini gotus,  Kijevą, 500m. ant  Vakarų  Romos imperijos griuvėsių kuriasi frankų imperija-  dabartinė  Prancūzija. Kokius miestus ir valdovus Jūs žinote baltų žemėse iš šio tarpsnio?

Netgi Palemono  legenda  yra tik  insinuacijos ir nedaugiau.

 Baisus žmonių kiršinimas yra gyventojus,  kurie išpažysta evangelikų liuteronų tikėjimą vadinti prūsais, mano krašte stovi jų bažnyčia.

Piliečiai, tik gyvena šios karingos genties žemėse,  bet nieko bendro neturi nei su praeitimi, nei baltų mitologija, pagonybe.

 Viliuosi, kad į šį visuomenės klaidinimo projekto stabdymą įsikiš profesoriai, docentai, magistrai, rengs debatus, kurs draugijas šviesti tautą garbingo istorijos suvokimo dvasia.

 Foto Žydrūno Stančiko. Lietuva nusėta piliakalniais, kalvelėmis. Neapgynus istorinės atminties istorijos klastotojai čia pristeigs naujų Trojų, Herkalanumų. Savo lemiamą žodį, komunikuodami su visuomene, savanorystės pagrindu burdami iniciatyvines grupes tars mokslo tyrinėtojai.

Skaityti daugiau

Politika

Savivaldos rinkimuose triumfavo pataikūnų patronai ir duonpelnėliai.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Pagirioja sostinė, bedarbystės bastionas Jurbarkas, liberalų gūžta Klaipėda ir visi miestai, kur žmonių smegenėlės išplautos pažadais, kad tuoj bus kisieliaus upės, Jurbarke 35 gamyklos. Aerodromas, stotis su 5400 vietų kino sale.

 Graudu… Jau ir politologai pareplikavo, kad totaliai nėra žmonių mąstymo apie ateitį.

 Senukams nuvežta dovanėlių, paglostyti ir vėl miestą 4 metus varys neviltin absoliutūs ablaūchai.

Ir šiandien išlindo fb erdvėje toks Vaidukas- didysis Jurbarko krepšinio treneris ir ekspertas, kur į akis nusilenkia, už nugaros konsoliduojasi su komentatoriais lojikais. Šiame mieste tokie yra pagarboje, gauna postus, indulgencijas, čia nereikia savarankiško mąstymo, nuomonės, savanorystės, leisti apsiskaičiusiam drąsiam žmogui imtis iniciatyvos.

Čia nebandyk pakritikuoti valdžią, sporto politiką, užstoti paprastą žmogų, fb lazdavojamą odontologę – būsi kaip Putinas, persona non grata. Jurbarke man jau uždarytos durys spaudoje ir kitoje protinio darbo sferoje, nes aš kitoks, nes turiu argumentus, nesu užpakallaižys iš SC, savivaldybės.

Dieve, negaila, garbinkit jūs tą smuikininkiuką 1000 metų, komentarai  Pileckų spaudikėje parodo kiek žmonės patenkinti didžiausia bedarbyste šalyje, kur man būnant meru gėda būtų kavos užeiti kavinėn atsigerti, bet šiame dvėsmiestyje tokios savybės negalioja.

Šitų pridurkų dėka pensininkai neturi ką valgyt, privatininkai neranda adresų benešant pinigus, kompensuos skripačius gastritus, opas, Raudonėje pasityčiojimui nepasiturinčiam mėnesiui konservų dezute, sausų pusryčių davinys, nuokurio šikna užsiklijuos.

Štotis yra atvira landynė ir latrų gūžta, nieko nepadaryta ją sutvarkant. Nesureguliuotas eismas, parkavimai, aplankykit turgų, kokia danga, estetinė būklė, kiek pastatų tuoj užgrius ant galvų, neliks bankų, šiukšlės brangsta, vanduo brangsta, miškai pilni išvartų, bet kur tau senukams atvežti malkų.

 Skersąąąąą dedu forever ant šio miesto, kuris atvirai išsityčiojo iš manęs ir laimingas radęs nišą kitur ir visus protingus specialistus paraginu venkite Jurbarkšūdžių kaip žydai arabų.

Skaityti daugiau

TavoWEB reklama

Jūsų reklama čia

Skaitomiausi