Socialiniai tinklai

Aktualijos

Verslininkas pastatė „Pasakų Mokyklą“ ir taip įgyvendino savo žmonos Svajonę!

Avatar

Paskelbta

data

Pasakišką Mokyklą pastatė verslininkas Joškar-Ola mieste! Taip, jums nepasirodė. Tai ne turtingo pareigūno namas, ir ne mero rezidencija, o įprasta mokykla vaikams. Ją pastatė verslininkas Sergejus Mamajev. Taip jis realizavo savo žmonos, mokytojos, pavargusios nuo valdininkų pažadų sutvarkyti valstybei nuosavybės teise priklausančius pastatus. „Paprastas stebuklas“ – savivaldybės biudžetinė švietimo įstaiga „vidurinė mokykla Nr. 5 Joškar-Ola mieste“, Marių Respublikoje (Rusijos Federacija). Mokykla buvo įkurta 1998 metais, ir dirba 15 metų.

( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 12

Pasakiška mokykla

Verslininkas pastate mokykla 2

„Pasakų mokyklos“ vaizdas iš toliau

Verslininkas pastate mokykla 7

Pasakų bokštai

Verslininkas pastate mokykla 3

Pasakų laiptai

 

Mokykloje labai daug dėmesio skiriama vaikų fiziniam vystymuisi ir psichinei sveikatai išsaugoti. Mokykloje yra ir psichologinės sveikatos centras. Mokytojai, vaikai ir tėvai – partneriai. Ir ne tik žodžiais, bet darbais. Kolektyviniai kūrybiniai užsiėmimai ir šventės vyksta tik kartu su tėvais.

Mūsų galva, kad nėra ką lyginti … Mokyklos pastatas buvo pastatytas rekonstravus senąjį mokyklos pastatą. Reikia paminėti, kad tokių tipinių pastatų labai daug ir Lietuvoje nuo tų laikų, kai skandalingas Tarybų Sąjungos vadovas Chruščiovas mus „sukišo“ į mažus butus ir tipinius pastatus, neatitinkančius žmogaus davsinių ir energetinių vystymosi poreikių ( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 13

Vaizdas iš kiemo pusės

Verslininkas pastate mokykla 5

Mokykla pakilo iš seno tipinio pastato

Verslininkas pastate mokykla 4

Kokyklos statybos momentas

Verslininkas pastate mokykla 15

Vartai į „pasakų mokyklą“

 

Mokykla įsikūrė unikalios architektūros pastate, primenančiame pilį. Pagal statusą – mokykla valstybinė. Žemė ir pastatai – privatūs ir priklauso savivaldybės Patikėtinių Tarybos pirmininkui Sergej Michailovič Mamayev. Mokyklos direktorė – Tatjana Mamajev. Taigi, verslininkas įkūnijo savo žmonos, mokytojos seną svajonę.

Verslininkas pastate mokykla 9

Veikia daugybė saviraiškos ir dvasinio ugdymo būrelių

Verslininkas pastate mokykla 10

Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų fiziniam lavinimui

Verslininkas pastate mokykla 8

Mokykla įrengta pagal paskutinį technikos žodį

Verslininkas pastate mokykla 11

Labai populiarus jojimo būrelis.

 

O ar Lietuvoje atsiras nors vienas verslininkas, kuris pastatys panašią „Pasakų Mokyklą“, kurioje mūsų vaikai galėtų tobulėti nemokamai ir visapusiškai ?

O ką galvoja skaitytojai?

Parašykite savo nuomonę komentaruose ir pasidalinkite su kitais. Laimės linkim Jums!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kaune

„Kautra“ traukiasi iš maršrutinių taksi verslo

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Nuo liepos 1 dienos Kaune nebeliks maršrutinių taksi. Bendrovei „Kautra“ pranešus apie nuostolingos veiklos nutraukimą, miestas pasiruošė maršrutinių taksi pakeitimui mažais ir dideliais autobusais. Į juos persėdę kauniečiai keliauti po miestą galės kur kas pigiau.

„Dirbome mieste 5 metus, turėdami didelį norą, viziją Kaune keleivius vežti moderniai ir šiuolaikiškai. Vis tik pamatėme, kad teikdami socialinę paslaugą negalime tikėtis komercijos ir patiriami nuostoliai yra per dideli. Dėkojame keleiviams, kurie iki šiol rinkosi maršrutinius taksi kelionėms mieste. Miestas viešąjį transportą puikiai vysto savarankiškai, perkami nauji autobusai, troleibusai. Jaučiamės, kad mūsų misija yra atlikta ”, – teigė bendrovės „Kautra“ direktorius Linas Skardžiukas.

Anot Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Pauliaus Kero, įstatymai neleidžia savivaldybei subsidijuoti nuostolingos maršrutinių taksi paslaugos. Todėl siekiant kuo mažesnių nepatogumų kauniečiams, maršrutinius taksi Kauno gatvėse pakeis nauji autobusų maršrutai, kiti bus dažninami arba pratęsiami.

Mobilizuotos pajėgos

„Atsižvelgdami į  padidėjusias paslaugų apimtis dirbantiems vairuotojams atostogas planuojame taip, kad būtų užtikrintas visokeriopas keleivių aptarnavimas bei būtų patenkinti vairuotojų atostogų poreikiai“, – sakė bendrovės „Kauno autobusai“ Transporto eksploatacijos direktorius Rimas Stankaitis.

Maršrutinių taksi vairuotojais taip pat bus pasirūpinta – dalis jų pereis dirbti į “Kauno autobusų” įmonę, dalis liks dirbti „Kautros“ tarpmiestiniuose maršrutuose.

R. Stankaičio teigimu, nuo rugsėjo keleivius Kauno gatvėmis pakvies keliauti naujais mažos talpos autobusais. Juose galios visos lengvatos, kuriomis šiuo metu naudojasi autobusų ir troleibusų keleiviai.

Siekiant užtikrinti didesnį keleivių saugumą bei išlaikyti maršruto reguliarumą, naujieji mažos talpos autobusai keleivius įlaipins ir išlaipins tik stotelėse.  Rinkdamiesi šiai dienai įprastą galimybę per 30 min. nuo kelionės pradžios persėsti į kitą transporto priemonę, keleiviai į visas viešajam transportui priklausančias transporto priemones (troleibusus, didelės ir mažos talpos autobusus) per 30 min. galės persėsti nemokamai. Viešojo transporto tinkle likus vieningai bilietų rūšių ir kainų sistemai, visame viešajame transporte bus taikoma dabar veikianti lengvatų sistema.

Svarbi informacija

Nuo birželio 15 d. iš pardavimų išimamas terminuotas maršrutinių taksi bilietas, tad turintys terminuotą bilietą juo galės naudotis iki liepos 1 d. Pinigų suma turima kortelėje galės būti išnaudota žymėti bilietus autobusuose ir troleibusuose.

Daugiau informacijos apie naujus maršrutus ir tvarkaraščius nuo liepos 1 d. kviečiame ieškoti interneto svetainėse: www.kaunoautobusai.lt, www.kvt.lt bei www.stops.lt/Kaunas Informaciją nemokamu telefonu 8 800 20 000 teiks kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“.

Skaityti daugiau

Komentaras

Ar CTL. apžvalgininkas Ruslanas Baranauskas nustatė skundikus savo adresu?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tik debilai ir idiotai išsiduoda ką yra suplanavę ir žaidžia atviromis kortomis, nesislapsto, savo veiksmais parodo tikrąjį veidą, dar labiau suteikia peno mano populiarumui, iškelia podiumui.Dirbu savo darbus istorijos srityje ir nesiekiu tapti žvaigždūnu- man to nereikia…Tačiau dvasios liumpenai patys to nežinodami daro iš savęs pajuoką, manę savo pačių baimės įkaitu.Jie gyvena netoli -mano Skirsnemunės miestelyje .Žiemą laikydami klešnėse kišeninio biliardo rutuliukus, absoliučiai dėję skersą ant užpustyto pagrindinio kelio, sustojo pieninės aptarnavimas, laidotuvių procesijos, žmonės neapsikentę komentavo rajoninėje spaudoje- dabar pradėjo pabusti iš komytės.Buvo ir smėlio, žvyro, pajėgų atlikti visiems darbams, bet esant ūkvedžiu tokiam Juozuliui, kuris prie ruselio srutukes traktoriuku stumdė- dabar tapo ministeriu, muštruojančiu pašalpinius-kam to reikia? Pūslaitės ant delnų užaugs nuo fizinės veiklos.Jurbarke jau didžiausia bedarbystė šalyje ,Skirsnemunėje nėra vaistinės ,kirpyklos, viešo toleto, nieko, seniūnijoje murksoma bele valdiškai prastumti dieną ir namo. Trūkus kantrybei kreipiausi į Jurbarko administraciją ir miestelio Stachanoviečiai sukruto prieš rinkimus kaip reikalas, barstyta, atsirado grederiukas prie Juozulio traktoriuko. Bet Skirsnemunės seniūnija herojų nepamiršo, skundo autorius gmailu žinomas darbo spartuoliams ir ūkinių prekių parduotuvėje Juozuliukas pasiteiravo kas man moka, užsako skundus.Juozukas nenešioja kostiumuko ir kortelės ant švarko, profesoriams tai nelygis, o miestelyje yra visų dirbančių už pašalpos pajuokos subjektu, taip lazdavojamo žmogaus nemačiau, nes neturi nei tolerancijos nei etinių postulatų.Tad galimai aišku ,kas po mano fb skelbimo dėl rašto darbų per fake anketą man ėmė grasinti, bauginti prisidengus teismo sekretorės pavarde. Gordijaus mazgą man nesunku išrišti.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi