Socialiniai tinklai

Komentaras

Tikroji Lietuvos valdžia ir prieteliai.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tik konstitucijoje, kurios nepaiso niekas pezama apie piliečių teises, laisvę, nuomonę, demokratiją. Realiai jos laikosi vengrai, rumunai, anglai, pas mus yra diktatūrinis režimas su mano vardijamomis personomis priešakyje. Lietuvą valdo merkantilūs, bailūs vienpusiški cinikai ir pataikūnai.

Prezidentė Grybauskaitė

Kas girdėjo ponią pasisakant atleisiu,nepritarsiu, barsiu? Kur? Dabar Vaišvila kreipsis į ją, dėl  L GGRCT  kriminalinių veiksmų, nes  Burauskaitė nevykdo liustracijos komisijos sprendimo išimti iš svetainės dergiamus asmenis   kardinolą  S ladkevičių,  Sondeckį, Banionį. Manote po apsilankymo prezidentūroje ledai pajudės? Išgerkim kefyro – sako nepraviduriuojama. Šalyje skurdas, nedarbas, EMIGRACIJA, PRIVATININKAI PERSPJOVĖ DARBO KODEKSĄ, reformos tik didina socialinę atskirtį, nulinė parama kultūrai ir vardink, vardink, didžioji susirūpintojėlė ironiškai šypsosi, kiršinasi su rusais, lyg sovietiniu periodu būtų užsišaldžiusi, arba erdvėlaivyje. Paguodos nėra, nes 2019 urmu įsispraus  Skvernelis, kurio dėka policija tapo vendetine organizacija, jeigu galima kabinėtis prie žmogaus geriančio mineralinį, o bijoma tvarkyt prostitutes, ką bekomentuoti?

Užkalnis

Šis dvasios liumpenas, net su klaidomis rašantis ligos pavadinimus, drystantis viešai patvarkyti mirusį  Kedį, ryjantis skanumynus restoranuose, poto juos lazdavodamas portaluose ir užtai dar gaudamas avansus yra politikos, visuomeninio gyvenimo moderatoriumi, kur normalioje šalyje jo žodis būtų su leidimu slaptai.

Ramanauskas-  Greitai

Tikiu,kad lovoje šis idiotėlis dar sugeba reveransų, realiai ką jis sukūrė pozityvaus tautai? Radioshow periodu žemino klasikus,išpažinties metu mergaitės kai ką darydavo,kurva tu kurva iš vakaro graži- jaunimo hitas?  Gražulis- moralinis pederastas, jis veda visas laidas, proto korifėjus,o šimtai gabių jaunuolių nustumti užribin.

Tapinas


 Jo Laisvės tv- yra klounada, parodija iš nuomonių pliuralizmo, pašnekovų, jis bijo kitos nuomonės, analizės.

Miliūtė

Rankos kišenėse, būtų vyras, sakyčiau nuolat stovi, nors kas ten žino, pas mus suvištgaidėjimo atvejų juk apstu. Tą patį žodį kartoja po 5kartus ir net susiperdau, kai sužinojau, kad dar ši šališkumą pozuodama tipo žurnalistė yra lektorė. Tada aš  Germano  Titovo anūkas, žiniasklaida yra objektyvi, ji nesuponuoja jokių insinuacijų, ši džinsinė neslepia konservatorių gynėja esanti, nepaisant to, kad seimas pripažino ją,kaip nusikalstamą susivienijimą.

Jakilaitis

Vakaras ir šis demagogijos guru vėlkalbina tuos pačius prelegentus, pats paklausia- už juos atsako, naglai ateina į diskusijų laidą, išeina, kaip bare ponas elgiasi ir jis įtakingas, kuo, frikcijomis – tikiu?

Juknevičienė

Realiai nesukūrusi jokio įstatymo gerinti piliečių savijautą pliurpia apie grėsmes, Kremlių.

Laukite tęsinio…

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentaras

Ar CTL. apžvalgininkas Ruslanas Baranauskas nustatė skundikus savo adresu?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tik debilai ir idiotai išsiduoda ką yra suplanavę ir žaidžia atviromis kortomis, nesislapsto, savo veiksmais parodo tikrąjį veidą, dar labiau suteikia peno mano populiarumui, iškelia podiumui.Dirbu savo darbus istorijos srityje ir nesiekiu tapti žvaigždūnu- man to nereikia…Tačiau dvasios liumpenai patys to nežinodami daro iš savęs pajuoką, manę savo pačių baimės įkaitu.Jie gyvena netoli -mano Skirsnemunės miestelyje .Žiemą laikydami klešnėse kišeninio biliardo rutuliukus, absoliučiai dėję skersą ant užpustyto pagrindinio kelio, sustojo pieninės aptarnavimas, laidotuvių procesijos, žmonės neapsikentę komentavo rajoninėje spaudoje- dabar pradėjo pabusti iš komytės.Buvo ir smėlio, žvyro, pajėgų atlikti visiems darbams, bet esant ūkvedžiu tokiam Juozuliui, kuris prie ruselio srutukes traktoriuku stumdė- dabar tapo ministeriu, muštruojančiu pašalpinius-kam to reikia? Pūslaitės ant delnų užaugs nuo fizinės veiklos.Jurbarke jau didžiausia bedarbystė šalyje ,Skirsnemunėje nėra vaistinės ,kirpyklos, viešo toleto, nieko, seniūnijoje murksoma bele valdiškai prastumti dieną ir namo. Trūkus kantrybei kreipiausi į Jurbarko administraciją ir miestelio Stachanoviečiai sukruto prieš rinkimus kaip reikalas, barstyta, atsirado grederiukas prie Juozulio traktoriuko. Bet Skirsnemunės seniūnija herojų nepamiršo, skundo autorius gmailu žinomas darbo spartuoliams ir ūkinių prekių parduotuvėje Juozuliukas pasiteiravo kas man moka, užsako skundus.Juozukas nenešioja kostiumuko ir kortelės ant švarko, profesoriams tai nelygis, o miestelyje yra visų dirbančių už pašalpos pajuokos subjektu, taip lazdavojamo žmogaus nemačiau, nes neturi nei tolerancijos nei etinių postulatų.Tad galimai aišku ,kas po mano fb skelbimo dėl rašto darbų per fake anketą man ėmė grasinti, bauginti prisidengus teismo sekretorės pavarde. Gordijaus mazgą man nesunku išrišti.

Skaityti daugiau

Komentaras

Kam naudingi visuomenės klaidinimai istorijos tiesa?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Taip jau įprasta gyvenime, kad kiekvienas dirba ten, kur jaučiasi savo srities žinovu ir profesionalu. Negali žmogus nebaigęs chemijos pilstyti mėginius į menzūrėles, neišmanantis architektūros rengti detaliuosius sklypų planus.

Profanai moderatoriai ir komentatoriai.

Viešojoje erdvėje sutinkame informacijos perteklių ir tik mūsų selektyvus protas ir neužteršta sąmonė sugeba atskirti pelus nuo grūdų. Viskuom tikėti yra naivu ir beprasmiška.

Fb platformoje prikurta daug grupių, puslapių, kurie deklaruoja patriotiškumo, vienybės, žinių pasidalijimo idėjas. Tačiau čia itin dažnai sutiksime gal tik kelis puslapius pervertusius savamokslius, kurie dedasi išmanantys visas temas, problemas, randa atsakymus.  Tokią piliečių kategoriją aš vadinu profanais. Asmenys, kurie neturi kvalifikacijos, bazinio išsilavinimo, užsiimantys demagogijos ir klaidinimo procesu.

Stinga rimtų akademinės bendruomenės narių įsitraukimo į viešas diskusijas, polemikas, neaišku kodėl jie užėmę pasyvios stebėsenos būseną.

Istorijos marginalizavimas- žala jaunajai kartai?

Istorija kaip bet kuri tarpdisciplininė šaka irgi reikalauja aiškumo,  tikslumo, preciziškumo, nuoseklumo. Tu negali bėgioti po temas nežinant chronologijos, įvykių eigos, konjuktūros.

Dabar atvirai ypač ultrapatriotai, savę laikantys viršenybe ir elitu tiražuoja klaikią nesąmonę, kad Vytautas buvo karaliumi ir prieš jo vardą visa Europa privalo lenktis.

Bet kuris paskaitęs netgi klasikinį Šapokos vadovėlį sužinos, jog 1429m.Lucko suvažiavimas sprendė jo karūnacijos klausimą, tačiau klastingas pusbrolis pasistengė pagrobti vežamą karūną ir regalijas karieta. Taip už jo nuopelnus kultūrai, pagalbą kovoje su Ordinu  net čekai, vengrai titulavo jį karaliumi, bet de jure tai nebuvo užanstpauduota, juridiškai apiforminta. Mindaugas išliko vieninteliu teisėtu mūsų karaliumi.

Kitas absurdas publikuojamas netgi garsiųjų mūsų portalų, kuriuos valdo užsienio kapitalas, esą baltai- seniausia Europos valstybė?? Norisi paklausti kokia yra šios valstybės sostinė, lokalizavimas, egzistavimo tarpsnis?

Baltai- lietuviai, latviai, prūsai. Mes valstybę sukūrėme valdant Mindaugui 1253.07.06.aktu, latviai iki pat 20a pr. kentėjo vokiškos hegemonijos priespaudą, prūsai kaip etninė gentis išnyko sulyg Herkaus Manto sukilimo numalšinimu. Tik vėliau Mažvydas, Kleinas tyrinėjo jų kalbą, gramatiką, išliks archeologinis paveldas- bet tai nieko bendro neturi su šia gentimi.

5a.šaltiniai mini gotus,  Kijevą, 500m. ant  Vakarų  Romos imperijos griuvėsių kuriasi frankų imperija-  dabartinė  Prancūzija. Kokius miestus ir valdovus Jūs žinote baltų žemėse iš šio tarpsnio?

Netgi Palemono  legenda  yra tik  insinuacijos ir nedaugiau.

 Baisus žmonių kiršinimas yra gyventojus,  kurie išpažysta evangelikų liuteronų tikėjimą vadinti prūsais, mano krašte stovi jų bažnyčia.

Piliečiai, tik gyvena šios karingos genties žemėse,  bet nieko bendro neturi nei su praeitimi, nei baltų mitologija, pagonybe.

 Viliuosi, kad į šį visuomenės klaidinimo projekto stabdymą įsikiš profesoriai, docentai, magistrai, rengs debatus, kurs draugijas šviesti tautą garbingo istorijos suvokimo dvasia.

 Foto Žydrūno Stančiko. Lietuva nusėta piliakalniais, kalvelėmis. Neapgynus istorinės atminties istorijos klastotojai čia pristeigs naujų Trojų, Herkalanumų. Savo lemiamą žodį, komunikuodami su visuomene, savanorystės pagrindu burdami iniciatyvines grupes tars mokslo tyrinėtojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi