Socialiniai tinklai

Kriminalai

Tarp garbės ir vienašališkos žiniasklaidos.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

LŽS   nedomina ir net nėra minčių ten stoti, nes jeigu Miliūtė, Jakilaitis atvirai užsiėmė agitavimais, ėjimais po butus, kas iš esmės nepriguli žiniasklaidos etikos kodeksui- ctl.lt netoleruos išsigimusio savo asmenybės nusipiginimo.

Vėmiau, kai teko stebėti kaip 1 Jurbarko laikraštėlio, kuriam vadovauja kogero 40metų nenorintis pyktis su valdžia ponas, paparacis mėgavosi iki ausų šypsodamasis ir pyškindamas Algimantą Liaudaitį.

Buvo užtikrintu, kad sės, byla rimta, o kad aš jį gyniau dar pamatysiu kas teisus, esu plieniniu atletu, verta duoti per ausį.

Gal neveltui žmonės pasigedo Daivos Bartkienės,kuri darbuojasi,,Šilalės artojuje“.

Bet neapie ją tema.Faktas, kad seni rajoninių leidinių vilkai nesidomi kiek vienašališkai gali jų darbuotojai priimti sprendimus rašant faktus yra akivaizdus, kad kritikuojamam asmeniui turi būti suteikta teisė pasisakyti, o šiuo aspektu Liaudaitis iškarto buvo giljotinuotas.

Net ir pavaduotoja vaikų namų pasmerkė jo būk tai amoralų elgesį, pati gavusi nuobaudą dėl laiku neužkirsto kelio informavimui apie negražius dalykus.

Ctl.lt šaltinio duomenimis Liaudaitis seniai buvo taikiniu dėl gaunamų pinigų už vaikus, jo kėdė buvo šilta, pelninga.Patys vaikai su jais mėtant į krepšį buvo susiskirstę į skirtingas barikadas, ignoravo ten buvusią 1darbuotoją.Aš aktyviai gyniau buvusį direktorių, todėl nusišalinau nuo savanorystės, gavęs dar info koks esu pasikėlęs.

Taip, neverta jaunimui leistis ant sprando kakojamam, reikia būti biednu, bet teisingu.

Ctl.lt šaltinio duomenimis 1moteris buvo suinteresuota kėdės užėmimu, labai stengėsi pakartinti gyvenimą buvusiam direktoriui.Šis manę įspėjo su kokiais žmonėmis teks susidurti Viešvilėje, kad jaunimas yra primokintas, chamai, latrai.

Ten beje kontrabandininkų gūžta yra, nes netolimas kelias iki Pagėgių, kita dalis miestelio padorūs darbininkai, dažniausiai verčiasi stogdengyste.

Liaudaitis išliko garbingas, nesivėlė į bereikalingas diskusijas, o advokatas sąmoningai liepė prisipažinti, taip išvengiant baudžiamosios atsakomybės, nes jei esi teisus poto viską neigti baigiamojoje stadijoje verta.

 

Kriminalai

Pareigūnai ieško savaitę dingusios moters artimieji prašo pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Kauno pareigūnai vis dar ieško prieš savaitę dingusios 51-erių metų moters – Ramunės Mikliušienės.

Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato,  su 1967 m. gimusia moterimi artimiesiems nepavyksta susisiekti  nuo gruodžio 10 d.

Moters požymiai: apie 175 cm. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų šviesiai rudos spalvos plaukų.

Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiosios Ramunės Mikliušienės buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK tel. (8 37) 303 406, (8 37) 303 412, (8 37) 30 34 50 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Klaipėdos kriminalistai baigė tyrimą dėl pavojingų narkotikų platinimo bendrabučiuose

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė didelės apimties tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Tyrimas pradėtas, išanalizavus kriminogeninę situaciją Klaipėdos mieste ir sudarius uostamiesčio kriminogeninių „židinių“ žemėlapį. Į šį sąrašą antrus metus iš eilės pateko bendrabutis, esantis Minijos g.

2017 m. dėl sąlyginai mažos, lyginant su heroinu, kainos narkomanų tarpe ypač išpopuliarėjo sintetinis opioidas – karfentanilis. Uostamiestyje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Buvo užfiksuoti ir mirtini apsinuodijimai. KPONTV tyrėjai nustatė, kad narkotinę medžiagą „žvejybos uosto“ rajone ir prie vieno uostamiesčio prekybos centro platino romų tautybės asmenys.

Po ilgalaikio kompleksinio tyrimo, 2017 m. gruodžio mėn. teisėsaugininkai atliko kratas daugiabučiuose Minijos, Sulupės bei Pilies gatvėse. Per kratas aptikta daugiau nei 130 pardavimui paruoštų lankstinukų su narkotinių medžiagų – karfentanilio ir metadono mišiniu, taip pat kokaino bei psichotropinių vaistų.

Iš viso baudžiamojon atsakomybėn patraukta 10 kaltinamųjų, iš jų 6 – už kvaišalų, taip pat ir labai dideliais kiekiais, platinimą.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Skaityti daugiau

Reklama

Reklama

Skaitomiausi