Socialiniai tinklai

Sostinėje

Šalia Pavilnių regioninio parko iškilo naujas daugiabučių projektas

Avatar

Paskelbta

data

Vilniaus Rasų mikrorajoną papuošė naujas gyvenamųjų namų projektas – „Dailidžių namai“. Miškų apsuptyje, šalia Pavilnių regioninio parko esančio daugiabučio statybos darbus atliko įmonė „Conresta“.

Daugiau nei 1800 kv. m. ploto pastatą sudaro du – 3 ir 4 aukštų – korpusai, kuriuose įrengtas 21 butas su 23 vietų požemine automobilių stovėjimo aikštele, sandėliukais. Didžioji dalis butų – dviejų arba trijų kambarių, nuo 38 iki 103 kv. m. Pirmo aukšto butams įrengtos erdvios, net iki ~ 100 kv. m. terasos, kitų aukštų gyventojai galės džiaugtis balkonais, iš kurių vaizdas atsiveria tiesiai į Pavilnių regioninio parko arba Senamiesčio panoramą.

Projektas pasižymi išskirtine lokacija: nors pastatą supa žaluma ir kultūros paveldo vertybes saugantis parkas, visai šalia – Užupis, Senamiestis, žymiausi miesto centro objektai. Pasak bendrovės „Conresta“ direktoriaus Luko Laukaičio, tai ideali vieta norintiems būti arčiau gamtos, tačiau neatitolti nuo miesto centro. „Džiugu bendradarbiauti su žmonėmis, kurie vystydami NT projektą turi aiškią viziją ir siekia ne tik sulaukti investicinės grąžos, bet ir sukurti puikią aplinką naujiems butų gyventojams. Gamta, mažaaukštė statyba, patogus susisiekimas ir nedidelė bendrija – didelė vertė žmonėms, kurie būstą renkasi atsižvelgdami į gyvenimo kokybę“, – teigia jis.

Įgyvendinant projektą ypatingas dėmesys skirtas medžiagų ilgaamžiškumui: mediniai langai, klinkerinis fasadas, panoraminiai liftai. Architektūriniuose sprendimuose dominuoja gamtai artimos spalvos, kurios harmoningai susilieja su aplinka, atrodo moderniai ir stilingai.

Pasak projekto vystytojų, įmonės „ABS Development“ׅ, dar nesibaigus statyboms buvo parduota 100 % butų, todėl gyventojai įsikurti naujuose namuose galės jau netrukus.

„Dailidžių namai“ – Galerija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dėl geležinkelio remonto darbų penktadienį ir šeštadienį galimi traukinių vėlavimai

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Penktadienį ir šeštadienį (liepos 27 ir 28 d.) dėl ruože Paneriai-Lentvaris vykdomų sudėtingų kelio remonto darbų galimi traukinių vėlavimai.

Ruožas Paneriai – Lentvaris – viena pagrindinių geležinkelio transporto arterijų. Šiuo metu čia vykdomi didelės apimties remonto darbai, todėl traukinių eismas vyksta tik vienais bėgiais. Dėl šios priežasties penktadienį ir šeštadienį galimi kelių traukinių maršrutų vėlavimai: Vilnius – Kaunas – Vilnius, Vilnius -Klaipėda – Vilnius, Vilnius – Marcinkonys – Vilnius, Vilnius – Trakai – Vilnius.

„Lietuvos geležinkeliai“ deda visas pastangas, kad remonto darbai būtų baigti kuo greičiau ir traukinių eismas vyktų pagal grafiką. Atsiprašome keleivių už galimus nepatogumus.

www.litrail.lt

Skaityti daugiau

Eismas

Keičiasi traukinių tvarkaraštis: aktualu keliaujantiems maršrutu Vilnius-Kaunas

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Efektyvesnis traukinių eismo organizavimas bei miestus aplenkiantys krovininiai traukiniai – tai tik dalis tikslų, kurie bus pasiekti baigus Vilniaus aplinkkelio Pušynas–Paneriai antrojo kelio statybą.

Praėjusiais metais gerokai anksčiau užbaigę dalį Kauno aplinkkelio ruožo Jiesa-Rokai rekonstrukcijos, šiemet „Lietuvos geležinkeliai“ apsukų mažinti neketina – pradedamas naujas infrastruktūros remonto etapas.

„Organizuodami traukinių eismą remonto darbų metu siekėme atsižvelgti į nuolatinių mūsų keleivių poreikius ir palikti didžiausių srautų sulaukiančius traukinius. Pavyzdžiui, traukinių Vilnius-Kaunas-Vilnius tvarkaraščiai liks pritaikyti prie vykstančiųjų į darbą ar iš jo abiem kryptimis, tad rytais žmonės galės patogiai pasiekti kelionės tikslą, o vakarais – grįžti namo“, – pasakoja Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Dienos metu išliks galimybė nuvykti į Vilnių ar Kauną, tačiau keičiami išvykimo-atvykimo laikai. Taip pat dalyje reisų didinamas sustojimų kiekis, tad didžiuosius miestus saugiai ir patogiai galės pasiekti ir keleiviai, įlipantys tarpinėse stotelėse.

Su naujais traukinių tvarkaraščiais, kurie galios iki liepos 8 d., galima susipažinti stotyse, interneto svetainėje bei informacijos telefonu 8 700 55111.

Nuo liepos 9 d. iki liepos 22 d. vyks kitas remonto darbų etapas, dėl kurio taip pat bus koreguojami traukinių tvarkaraščiai.

Skaityti daugiau

Reklama

Reklama

Skaitomiausi