Socialiniai tinklai

Politika

Po 1990.03.11. Landsbergiui reikėjo prevenciškai drausti naikinti valstybę

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Paradoksas, kad net tremtiniai, politiniai kaliniai balsavo savo laiku už Paksą, neapkęsdami šio muzikanto grimasų, ypač tuo piktinosi mano buvusi šeimininkė.

 • Šunauja, rusai puola, žiaurumo Grozne viešas ekskalavimas, nors įdomu ką dėdė atsakytų prasidėjus separatizmui pas mus, juk žemaičiai realu, kad atkurs valstybingumą?
 • Kas prašė gražuolio, Vagnoriaus ir vienos puikios ir seksualios damos naikinti kolūkius ir leisti po plytą išnešioti turtą?
 •  Netiko pavadinimas sovchozas, bendrovė, artelė, kooperatyvas. Mano miestelyje itin intelektualaus potencialo niekada nebuvo, žulikai, kurvininkai ir latrai. Prasidėjus privatizavimui mažaraščiai inžinieriai, agronomai taip gražiai susikombinavo į namus, techniką ir kitą inventorių.
 •  Stakiuose kas vargo sandėliuose, laukininkystėje tie ir gavo pelų ir grūdų tik.
 • Suvirpėjo muzikantui, teismuotojui akių vokai žinant kokie prasidėjo grobstymai, vendetos, neteisybė?
 •  Dabar jei kalbame apie lietuvybę, sąmoningumą, kodėl paaugliu būnant M. K. Čiurlionio žinovas džiaugėsi su šeima užėjus išvaduotojams ruseliams? Reikėjo pasirinkti jau tada disidento kelią? 1988m. pajuto, kad ant durnelių galvų pagros pudrinimo melodijas ir pradėjo statyti demokratijos rūmus, tik, kad per 27-erius metus liko ubagija, skurdas, susiskaldymas.
 •  R. Paksui nepalaiminus Mažeikių naftos aferos barzdikė niršo pasipersdamas, tačiau  Petkevičių ir tėvelį reabilitavus dar kaifas sapnuose patirtas, ką daugiau įstengsi, kai praktiškai lieka tik liežuviu malti.
 •  Nutilo Petruškevičius, o gal pagrasintas tylėti, kad nepapasakotų itin negražių dalykų apie maištą, tilto sprogdinimą ir kodėl mirus A. Brazauskui, dėdei liepta šermenyse nesirodyti?
 •  Kaip su mūsų auksu užsienyje, pinigėliais, premijomis?
 • Kodėl nieko nepadaryta, kad kaimai nemirtų, neištuštėtų, liktų griūvėsiai?
 •  Deja, šis personažas ir išliks cunamiu iki tol, kol jam lemta bus gyventi šioje žemėje.

Politika

Savivaldos rinkimuose triumfavo pataikūnų patronai ir duonpelnėliai.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Pagirioja sostinė, bedarbystės bastionas Jurbarkas, liberalų gūžta Klaipėda ir visi miestai, kur žmonių smegenėlės išplautos pažadais, kad tuoj bus kisieliaus upės, Jurbarke 35 gamyklos. Aerodromas, stotis su 5400 vietų kino sale.

 Graudu… Jau ir politologai pareplikavo, kad totaliai nėra žmonių mąstymo apie ateitį.

 Senukams nuvežta dovanėlių, paglostyti ir vėl miestą 4 metus varys neviltin absoliutūs ablaūchai.

Ir šiandien išlindo fb erdvėje toks Vaidukas- didysis Jurbarko krepšinio treneris ir ekspertas, kur į akis nusilenkia, už nugaros konsoliduojasi su komentatoriais lojikais. Šiame mieste tokie yra pagarboje, gauna postus, indulgencijas, čia nereikia savarankiško mąstymo, nuomonės, savanorystės, leisti apsiskaičiusiam drąsiam žmogui imtis iniciatyvos.

Čia nebandyk pakritikuoti valdžią, sporto politiką, užstoti paprastą žmogų, fb lazdavojamą odontologę – būsi kaip Putinas, persona non grata. Jurbarke man jau uždarytos durys spaudoje ir kitoje protinio darbo sferoje, nes aš kitoks, nes turiu argumentus, nesu užpakallaižys iš SC, savivaldybės.

Dieve, negaila, garbinkit jūs tą smuikininkiuką 1000 metų, komentarai  Pileckų spaudikėje parodo kiek žmonės patenkinti didžiausia bedarbyste šalyje, kur man būnant meru gėda būtų kavos užeiti kavinėn atsigerti, bet šiame dvėsmiestyje tokios savybės negalioja.

Šitų pridurkų dėka pensininkai neturi ką valgyt, privatininkai neranda adresų benešant pinigus, kompensuos skripačius gastritus, opas, Raudonėje pasityčiojimui nepasiturinčiam mėnesiui konservų dezute, sausų pusryčių davinys, nuokurio šikna užsiklijuos.

Štotis yra atvira landynė ir latrų gūžta, nieko nepadaryta ją sutvarkant. Nesureguliuotas eismas, parkavimai, aplankykit turgų, kokia danga, estetinė būklė, kiek pastatų tuoj užgrius ant galvų, neliks bankų, šiukšlės brangsta, vanduo brangsta, miškai pilni išvartų, bet kur tau senukams atvežti malkų.

 Skersąąąąą dedu forever ant šio miesto, kuris atvirai išsityčiojo iš manęs ir laimingas radęs nišą kitur ir visus protingus specialistus paraginu venkite Jurbarkšūdžių kaip žydai arabų.

Skaityti daugiau

Politika

LRT atsiprašo dėl agitacijos.

LRT

Paskelbta

data

Skelbia

LRT nuotrauka

LRT TELEVIZIJA, sekmadienį rodydama papildomą „Istorijos detektyvų“ laidą, padarė agitacijos tvarkos pažeidimą ir labai dėl to atsiprašo.

„Klaida įvyko dėl to, kad vengdami politinių temų ir kandidatų minėjimo, nusprendėme „Dviračio žinias“ pakeisti neutralia laida „Istorijos detektyvai“. Buvo nuspręsta rodyti papildomą, anksčiau rodytą, „Istorijos detektyvų“ laidą.

Deja, netinkamai parinkome laidą su vienu iš kandidatų, kurio rodyti eteryje šiandien jokiais būdai nebuvo leistina“, – sakė LRT TELEVIZIJOS programų departamento vadovas Aldaras Stonys.

Klaida greitai buvo pastebėta ir laida per 7 minutes pakeista kita. „Prisiimame atsakomybę ir labai atsiprašome visų“, – sakė A. Stonys.

Premjeras: tikiuosi, kad tai klaida ir nesusipratimas

Premjeras Saulius Skvernelis ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis įvertino LRT sekmadienį rodytą laidą „Istorijos detektyvai“, kurioje rodytas interviu su konservatoriumi Dainiumi Kreiviu, kandidatuojančiu į sostinės merus.

„Aš manau, kad teisinėje valstybėje turi būti teisiškai įvertinta, (…) o kiekvienas, kuris atsiprašo, yra lengvinanti aplinkybė“, – sekmadienį „valstiečių“ kandidato į merus Virginijaus Sinkevičiaus štabe žurnalistams kalbėjo premjeras. 

Pasak jo, norisi tikėti, kad tai buvo tik nesusipratimas. 

„Norisi tikėti, kad tai klaida, bet jei būtų tokia klaida, pavyzdžiui, „Naisių vasaros“ seriale paleista, turbūt reakcijos būtų kitokios. Aš tikiuosi, kad tai klaida ir nesusipratimas“, – sakė S. Skvernelis.

Tuo tarpu R. Karbauskis abejojo, ar tai buvo tiesiog netyčia LRT padaryta klaida.

„Šis atvejis beprecedentis, ir net nežinau, jei tai nebūtų nacionalinis transliuotojas, tikriausiai būtų labai rimta problema, nežinau, kaip dabar elgsis Vyriausioji rinkimų komisija, bet tai yra labai negražus faktas ir netikiu, kad žmonės, kurie dirba LRT, nežino, kas dalyvauja rinkimuose Vilniuje“, – sakė R. Karbauskis. 

Skaityti daugiau

Skaitomiausi