Socialiniai tinklai

Korupcija

Nesenstančioji ir du jos favoritai.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Jeigu kantrybė trūkusi ir desperatiškai norite išgyventi, dirbti siūlau kreiptis į 3proto korifėjus, o iš tikro seniai nėrusius į dilgėlynus, privatizavimo ir kolūkių griovimo žinovus, per kuriuos Lietuva tapo pajuokos, skurdo, emigracijos, bedarbystės bastionu pasaulyje, nes gauti darbą čia yra nemanoma, nepabučiavus darbdaviui į subinę.
Vytautėli Landsbergi, ar turi kokį atliekamą euriuką iš privatizavimo dar likusių vajų, baisiai noriu teises išsilaikyti, nes be auto darbas nei krust, o ir duonytę kremtant šiknutė užsiklijavusi, neina tuštintis.
Vytautukai, o kaip su auksu mūsų, obligacijomis, kada lankeisi provincijoje, matei kokie kaimai tušti, prasigėrė, nei vaistinių, nei darbo vietų nėra.
Gedukai Vagnorių- kodėl Skuodas toks ramus, kaip kunigas pamokslo metu ir gal čia traukos centras visiems bedarbiams, jaunimui? Kur buvai Aleksandravos tragedijos metu, ar užtarei šeimas netekusias vaikų per debilito rali policininko siautėjimą? Kur tavo didieji užmojai, darbo vietų kūrimas, ar liko tik plikutė nutūpti musėms po knaisiojimosi po išmatas?
Laimute Andrikiene, ar tiesa, kad buvai karšta moteris, tapai našlike, europarlamentare, ką gero padarei, kad provincijoje žmonės jaustųsi oriai, kurtų šeimas, kiek pati atvėrei pinigines vargšui, studentui?
Man gėda už tokius politikus, graudu stebėti varganą tautą, desperatiškas darbų paieškas, kai mes leidome patys 1990-2004plėšti šalį.
Ctl.lt pradeda str. ciklą ,,Jie privalėtų tupėti belangėje“
Laukite tęsinio.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Korupcija

VMI bijo čiupti stambesnes aferistų žuveles?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

2017  užgrotų melodramas kaliniams pradėjo pasakoti aferistas  Karolis  Šimkus. Įkūręs projektą „Verslas nuo nulio“, 3 įmones „Lapetis“ „Vebis“ „Atliatus“ apmovė 432naivius klientus su briketų, biokuro pristatymu internetu, susižėrė 140 000eurų pelno, visišku daunu būdamas pirko  prabangią mašiną, mikroautobusą, viešai fb live išdarkė 15min.lt žurnalistą  Dovydą  Pancerovą, kuris identifikavo jo verteiviškus reikalus, tačiau nenumatė, kad aukštai šokęs- tūpė itin žemai. Net idioto draugo vardu, svetimų vardais kūrė įmones, mokė jų privedimo iki bankroto, vedė seminarus komercinius žaliam jaunimui.
    Stebina VMI budrumas… Kad nesumokėsi vietos turguje už cibulių pynes – tuoj anstoliai, teismai, o čia 1metus su viršum galėjo manipuliuoti patiklumu, klastoti dokumentus, faktūras.
        Yra dar Lietuvoje pilna mašenikų ir svolačių, aptilo toks animatorius iš Kauno, gyvenęs iš kitų apstatymo, man nesumokėjo už animatoriaus darbą, pats kūriau scenarijus, žulikavo su šio portalo vadovu, po to bijojo net laukan išlysti, pasirodo laikinojoje sostinėje žinomas veikėjas.
            Romai specializuojasi gyvulių per pardavimu, neženklina ausų, neturi veterinarijos tarnybos pažymėjimų iš kur pas tokius klajūnus prabangūs automobiliai, žiedai, rūbai?

Skaityti daugiau

Skaitomiausi