Socialiniai tinklai

Microsoft

Naujausias „Windows“ atnaujinimas gerokai suerzins visus vartotojus

Avatar

Paskelbta

data

„Microsoft“ žengia dar vieną žingsnį erzindama naudotojus. „Windows 10“ failų tvarkyklėje (angl. file explorer) pradėjo rodyti reklamas.

Šios reklamos visus pasieks su 1703 versija, arba kitaip dar žinoma kaip „Creators Update“.

Matomas ekranvaizdis padarytas su 1703 beta versija.

Kol kas brukama informacija yra tik apie „One Drive“ debesų paslaugas. „Microsoft“ laisvai galėtų pasakyti, kad tai visai ne reklama, o tik noras padėti naudotojui pradėti naudotis nemokama debesų paslauga.

Norint atsikratyti reklamos reikia keliauti į: View > Options in File Explorer ir išjungti „Show sync provider notifications“. Pašalinis šio veiksmo efektas, kad nebebus rodomi jokie kiti pranešimai.

Kad ir kaip būtų juokinga, bet panašu, kad greitai reikės reklamų blokuotojo (angl. AdBlock) net pačioje „Windows 10“ aplinkoje.

2 komentarai

2 Comments

 1. Avatar

  Aldona Marija

  2017 kovo 14 at 10:08

  Sveiki, jeigu galite, padėkite man atsikratyti Windows 10 reklamos, kuri pastoviai atsiranda, būčiau labai dėkinga, nes esu senjorės amžiaus ir nemoku to padaryti, pagarbiai Aldona Marija Gedvilienė iš Klaipėdos
  p.s. suprantu, kad norint instaliuoti Windows 10 gali kiek tai kainuoti, suteikite, prašau, informaciją, jeigu tai antras komentaras, tai kodėl nesulaukiu atsakymo?

 2. Avatar

  Mindaugas

  2017 kovo 14 at 20:27

  Labas vakaras kaip suprantu jūs naudojat windows 7 ir nenorite atsinaujinti i windows 10 ?

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kompiuteriai

Dar viena keista „Windows 10“ skylė: ar tik tai nėra slapta „Microsoft“ politika?

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

„Microsoft“ oficialiai savo pasiūlymą nemokamai iš „Windows 7/8“ atsinaujinti į „Windows 10“ uždarė dar 2016 metų vasarą, bet norint nemokamai gauti „Windows 10“ ir dabar nėra sunku. Tai yra todėl, kad atrandama spraga po spragos kaip pereiti nuo senos operacinės prie naujausio „Microsoft“ kūrinio.

Turintis bent kiek laisvo laiko ir minimalių kompiuterinių žinių lengvai gali „Windows 7/8“ iškeisti į „Windows 10“.

Panašu, kad „Microsoft“ nutraukdami pasiūlymą atinaujinti nemokamai neišjungė galimybės su senais „Windows 7/8“ licenzijos kodais aktyvuoti „Windows 10“. Ši spraga palikta ir ką tik pasirodžiusiame „Creators Update“, kaip buvo ir su „Anniversary Update“.

Nepaisant to, kad šios spragos yra paliktos, žmonės atsinaujinantys po oficialaus pasiūlymo pabaigos elgiasi ne visai pagal įstatymus. Teoriškai jie pažeidžia naudotojo licenzinę sutartį ( EULA, End User License Agreement). Bet „Microsoft“ tai nelabai rūpi, nes ji iki šiol nesiima jokių veiksmų prieš tuos kurie į „Windows 10“ atsinaujino po pasiūlymo pabaigos.

Galime spėti, kad kompanija specialiai paliko šias landas, kad „Windows 10“ naudotojų skaičius augtų sparčiau. Bet tada kyla klausimas, kodėl to pasiūlymo nepalikti oficialiai? Tada „Windows 10“ naudotojų bazė augtų dar sparčiau.

Skaityti daugiau

Microsoft

Jei nenorite laukti balandžio 11 d., jau dabar galite išbandyti didžiausią pavasario naujieną iš „Microsoft“

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Jei esate iš tų žmonių, kurie nori išbandyti naujoves kuo anksčiau, tai „Microsoft“ tokiems nekantraujantiems klientams suteikia galimybę jau dabar gauti „Creators Update“ „Windows 10“ operacinei sistemai, nors atnaujinimas dar neprieinamas oficialiai.

Norint gauti „Crators Update“ reikia parsisiųsti „Windows 10 Update Assistant“ įrankį. Jei turite tokią pačio pavadinimo programėlę nuo „Anniversary Update“ laikų ji nesuveiks.

Jei žadate švariai perrašyti „Windows“, tai jau galime gauti „Windows 10 Creators Update“ iso failus.

Reikia paminėti, kad „Microsoft“ oficialiai nėra patvirtinusi, kad dabar prieinama „Creators Update“ versija yra galutinė. Bet turint galvoje, kad „Creators Update“ oficialiai pasirodys balandžio 11 d., visi tobulinimo darbai turėtų būti užbaigti.

Kaip visada, su nauju atnaujinimu žadamas išaugęs funkcionalumas. Su „Windows 10 Creators Update“ visiems gerai žinomas „Paint“ sugebės apdoroti 3D vaizdus, taip  pat pagerės virtualios realybės palaikymas. Neužmirškime ir „Game Mode“, kuris turi pagerinti spartą žaidimuose. Prie viso to gausime naujų „Microsoft Edge“ funkcijų, papildomų saugumo galimybių, privatumo įrankių ir dar daugiau.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi