Naujausias „Windows“ atnaujinimas gerokai suerzins visus vartotojus

„Microsoft“ žengia dar vieną žingsnį erzindama naudotojus. „Windows 10“ failų tvarkyklėje (angl. file explorer) pradėjo rodyti reklamas.

Šios reklamos visus pasieks su 1703 versija, arba kitaip dar žinoma kaip „Creators Update“.

Matomas ekranvaizdis padarytas su 1703 beta versija.

Kol kas brukama informacija yra tik apie „One Drive“ debesų paslaugas. „Microsoft“ laisvai galėtų pasakyti, kad tai visai ne reklama, o tik noras padėti naudotojui pradėti naudotis nemokama debesų paslauga.

Norint atsikratyti reklamos reikia keliauti į: View > Options in File Explorer ir išjungti „Show sync provider notifications“. Pašalinis šio veiksmo efektas, kad nebebus rodomi jokie kiti pranešimai.

Kad ir kaip būtų juokinga, bet panašu, kad greitai reikės reklamų blokuotojo (angl. AdBlock) net pačioje „Windows 10“ aplinkoje.

2 komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Sveiki, jeigu galite, padėkite man atsikratyti Windows 10 reklamos, kuri pastoviai atsiranda, būčiau labai dėkinga, nes esu senjorės amžiaus ir nemoku to padaryti, pagarbiai Aldona Marija Gedvilienė iš Klaipėdos
    p.s. suprantu, kad norint instaliuoti Windows 10 gali kiek tai kainuoti, suteikite, prašau, informaciją, jeigu tai antras komentaras, tai kodėl nesulaukiu atsakymo?