Socialiniai tinklai

Microsoft

„Microsoft“ leidžia išbandyti produktą, iš kurio tikisi revoliucijos

Avatar

Paskelbta

data

„Microsoft“ pristatytos naujausios verslo valdymo sistemos (VVS) „Microsoft Dynamics AX“ bandomąją versiją jau gali išbandyti ir Lietuvos bendrovės, o pilnas jos sprendimas taps prieinamas vėliau šiais metais.
Naujoji versija išsiskiria tuo, kad veikia debesų kompiuterijos pagrindu ir itin didelį dėmesį skiria duomenų analitikai. „Naujoji „Dynamics AX“ suteikia pažangiausias priemones valdyti distribucijos, tiekėjų, pardavimų, finansų, klientų, darbuotojų ir kitus verslo išteklius bei funkcijas. Šis leidimas į vieną sulieja „Azure“ debesų kompiuterijos galimybes ir „Dynamics AX“ realaus laiko įžvalgas bei įprastą ir lengvai suprantamą vartojo sąsają. Todėl bendrovės galės sparčiai apdoroti milžiniškus informacijos kiekius, o pačią VVS itin greitai įdiegti bei pritaikyti, kintant bendrovės dydžiui ir reikalavimams“, – teigia Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.
Pasak jo, tyrimų bendrovė IDC skaičiuoja, kad vien tinkamai įdiegta ir naudojama VVS sistema gali per metus vieno darbuotojo generuojamas pajamas padidinti daugiau nei 2,3 tūkst. eurų. Tokį prieaugį lemia ne tik VVS pagalba optimizuoti procesai bendrovės viduje, bet ir patogesnės galimybės analizuoti duomenis ir priimti tinkamus sprendimus bei išvengti klaidų. Įžvalgas pateiks beveik realiu laiku Atnaujinta „Microsoft Dynamics AX“ siūlo patobulintą vartotojo sąsają, kuri atrodo bei veikia taip pat kaip „Microsoft Office“, lengvai integruojasi su kitais „Microsoft“ produktais, kaip „Dynamics CRM“ ar „Office 365“, o informacijai perteikti naudoja HTML5 technologiją. Taip pat išnaudojamos „Azure Machine Learning“ galimybės, kurios bendrovėms padės analizuoti, lengvai vizualizuoti didelius kiekius informacijos, beveik realiu laiku pateiks įžvalgas apie verslo procesus bei padės prognozuoti ateitį, pasitelkus VVS integruotą „Power BI“ sprendimą. Debesų kompiuterija paremta architektūra itin paspartino „Dynamics AX“ įdiegimą bendrovės viduje. Taip pat ši VVS, kaip ir kiti „Microsoft“ sprendimai, prieinama tiek tradiciniuose, tiek planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose įrenginiuose, nepriklausomai nuo jų naudojamos operacinės sistemos. Kartu su naująja „Dynamics AX“ buvo atsisakyta tradicinio versijų modelio – nuo šiol prenumeratoriai visada turės naujausią ir funkcionaliausią šios verslo valdymo sistemos versiją ir jiems nebereikės periodiškai įsigyti jos atnaujinimų. Rinkos dalyviai tikisi esminio lūžio Dovydas Zinkevičius, verslo valdymo sprendimus diegiančios „Columbus Lietuva“ pardavimų direktorius, mano, kad naujoji VVS versija turėtų tapti esminiu lūžiu, kuris paskatins viso šio segmento transformaciją: „Debesų ir kitos naujausios technologijos, praplėstas funkcionalumas, dar intuityvesnė vartotojo sąsaja ir itin patogūs duomenų analitikos įrankiai – tai yra tai, ko labai laukiame ir mes, vieni didžiausių „Dynamics“ produktų diegėjų, ir mūsų esami bei būsimi klientai.“ Vienas didžiausių oro vėdinimo ir šildymo sistemų gamintojų Europoje „Salda“ savo veikloje „Dynamics“ sprendimus naudoja jau daugiau nei 10 metų. „Iš patirties galiu pasakyti, kad kiekviena versija „atsineša“ iš tiesų reikšmingus ir naudingus pakeitimus bei funkcionalumus, kurie padeda efektyvinti įmonės procesus, taupyti resursus, valdyti informaciją ir siekti geresnių verslo rezultatų. Iš pasiekiančios informacijos darau prielaidą, kad ši nauja versija bus dar vienas didelis sistemos žingsnis į priekį, pritaikant naujausias technologijas ir dar arčiau verslo poreikių“, – sako Marius Urbietis, „Salda“ IT sistemų vadovas.

Kompiuteriai

Dar viena keista „Windows 10“ skylė: ar tik tai nėra slapta „Microsoft“ politika?

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

„Microsoft“ oficialiai savo pasiūlymą nemokamai iš „Windows 7/8“ atsinaujinti į „Windows 10“ uždarė dar 2016 metų vasarą, bet norint nemokamai gauti „Windows 10“ ir dabar nėra sunku. Tai yra todėl, kad atrandama spraga po spragos kaip pereiti nuo senos operacinės prie naujausio „Microsoft“ kūrinio.

Turintis bent kiek laisvo laiko ir minimalių kompiuterinių žinių lengvai gali „Windows 7/8“ iškeisti į „Windows 10“.

Panašu, kad „Microsoft“ nutraukdami pasiūlymą atinaujinti nemokamai neišjungė galimybės su senais „Windows 7/8“ licenzijos kodais aktyvuoti „Windows 10“. Ši spraga palikta ir ką tik pasirodžiusiame „Creators Update“, kaip buvo ir su „Anniversary Update“.

Nepaisant to, kad šios spragos yra paliktos, žmonės atsinaujinantys po oficialaus pasiūlymo pabaigos elgiasi ne visai pagal įstatymus. Teoriškai jie pažeidžia naudotojo licenzinę sutartį ( EULA, End User License Agreement). Bet „Microsoft“ tai nelabai rūpi, nes ji iki šiol nesiima jokių veiksmų prieš tuos kurie į „Windows 10“ atsinaujino po pasiūlymo pabaigos.

Galime spėti, kad kompanija specialiai paliko šias landas, kad „Windows 10“ naudotojų skaičius augtų sparčiau. Bet tada kyla klausimas, kodėl to pasiūlymo nepalikti oficialiai? Tada „Windows 10“ naudotojų bazė augtų dar sparčiau.

Skaityti daugiau

Microsoft

Jei nenorite laukti balandžio 11 d., jau dabar galite išbandyti didžiausią pavasario naujieną iš „Microsoft“

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Jei esate iš tų žmonių, kurie nori išbandyti naujoves kuo anksčiau, tai „Microsoft“ tokiems nekantraujantiems klientams suteikia galimybę jau dabar gauti „Creators Update“ „Windows 10“ operacinei sistemai, nors atnaujinimas dar neprieinamas oficialiai.

Norint gauti „Crators Update“ reikia parsisiųsti „Windows 10 Update Assistant“ įrankį. Jei turite tokią pačio pavadinimo programėlę nuo „Anniversary Update“ laikų ji nesuveiks.

Jei žadate švariai perrašyti „Windows“, tai jau galime gauti „Windows 10 Creators Update“ iso failus.

Reikia paminėti, kad „Microsoft“ oficialiai nėra patvirtinusi, kad dabar prieinama „Creators Update“ versija yra galutinė. Bet turint galvoje, kad „Creators Update“ oficialiai pasirodys balandžio 11 d., visi tobulinimo darbai turėtų būti užbaigti.

Kaip visada, su nauju atnaujinimu žadamas išaugęs funkcionalumas. Su „Windows 10 Creators Update“ visiems gerai žinomas „Paint“ sugebės apdoroti 3D vaizdus, taip  pat pagerės virtualios realybės palaikymas. Neužmirškime ir „Game Mode“, kuris turi pagerinti spartą žaidimuose. Prie viso to gausime naujų „Microsoft Edge“ funkcijų, papildomų saugumo galimybių, privatumo įrankių ir dar daugiau.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi