Socialiniai tinklai

Korupcija

Lietuvos tranų įkaitai.

Avatar

Paskelbta

data

– Mąstyk, ko sėdi?

Tai buvo imperatyvas seno, patyrusio mikroautobuso vairuotojo pasiūlymas, nes anot jo po 1990.03.11.kam reikėjo susikrovė turtus iš valstybės iždo ir apsirūpino visam amžiui, o jūs durniukai esate užsienio bankų ir vietinių agronomo ir policijos reformatoriaus liokajai ir įkaitai.

J is nekartą lankėsi  Anglijoje,  O landijoje, tai šie pakraupę kokiu tikslu vykdomas sąmoningas kiršinimas su rusais, kai šie yra strateginis ekonominis partneris, o mes nieko neturime, nei savo banko, gamyklų, iškasenų, avialinijų.

Juk ar kosmose gyveno rusų valdymo periodu tas pats  Landsbergis,  Grybauskaitė ar nepraėjo marksizmo- leninizmo doktrinas, kad dabar vaizduotų disidentus kaip buvo    Skuodis,  Terleckas, kurie kovojo už laisvę, nukentėjo, tad gali nemėgti  Putino.

Niekur taip nesityčiojama iš eilinio žmogaus kaip      Lietuvoje. 1    moteris gulėjo garsioje sanatorijoje, atvirai 7kartus reketuota susimokėti pinigus, tik tada pradės gydymą, pasiskųsi pačią baus, kam davei?

1 jurbarkietis, kad ir stovi darbo biržoje gavo susimokėti už bintus, tvarsliavą, rentgeną, tai nieko nesako, kad socialiai draustas, taipurtyk paskutinių centų kišenes.

Kazusas visada ištinka ir manę aplankius klaikųjį    Jurbarką, lyg sistemingai žinant mano sunkų stovį užsakytų naujus reketus.Swedbankui skoloje 1.72cnt, tad suskubau sumokėti už kortelės aptarnavimą, maža kas, užblokuos, nebus pervedimų, operacijų.

Tačiau iš banko teko išeiti baltam kaip kreida, nes ji užblokuota 63eurai skola  PSD SODRAI, nors ir beveik metai esu biržoje, vadinasi ji dengia sveikatos draudimą.

SODRA  paaiškina, kad keitėsi įstatymai ir ta tvarka yra nuo kovo 1dienos, vadinasi sausį, vasarį biržos paslaugos, mano buvimas joje buvo niekiniu?

Norint sumą išmokėti dalimis, rašyti prašymą, siųs svarstys Panevėžys, kol gausi atsakymą, matomai antstoliai triusikus surašys.

Štai kokioj blestvinėje sistemoje egzistuojame garbindami agronomo ir jo klikos siautėjimus ir melus, o ir vadovė žadėjusi kovoti su korupcija, viršpelniais šypsosi sau ir pozuoja fotografams.

Tikėjosi 1jurbarkietis pinigėlių iš  Černobylio fondo, pasirodo visas seniai likviduota, išgrobstyta.

Tad nenustebk žmogau, kad tau atneš į namus paštininkas vokus su priminimais.

  •  Paperdei prie nacionalinio parko netyčiai iki 14d pervedi sąskaitą nurodytą 68eurus, kitaip draudimas mėnesį išvykti nedaugiau 4km spinduliu iš namų, čia tranų šalis, patys kalti, kad juos išpenėjome.

 

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Korupcija

VMI bijo čiupti stambesnes aferistų žuveles?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

2017  užgrotų melodramas kaliniams pradėjo pasakoti aferistas  Karolis  Šimkus. Įkūręs projektą „Verslas nuo nulio“, 3 įmones „Lapetis“ „Vebis“ „Atliatus“ apmovė 432naivius klientus su briketų, biokuro pristatymu internetu, susižėrė 140 000eurų pelno, visišku daunu būdamas pirko  prabangią mašiną, mikroautobusą, viešai fb live išdarkė 15min.lt žurnalistą  Dovydą  Pancerovą, kuris identifikavo jo verteiviškus reikalus, tačiau nenumatė, kad aukštai šokęs- tūpė itin žemai. Net idioto draugo vardu, svetimų vardais kūrė įmones, mokė jų privedimo iki bankroto, vedė seminarus komercinius žaliam jaunimui.
    Stebina VMI budrumas… Kad nesumokėsi vietos turguje už cibulių pynes – tuoj anstoliai, teismai, o čia 1metus su viršum galėjo manipuliuoti patiklumu, klastoti dokumentus, faktūras.
        Yra dar Lietuvoje pilna mašenikų ir svolačių, aptilo toks animatorius iš Kauno, gyvenęs iš kitų apstatymo, man nesumokėjo už animatoriaus darbą, pats kūriau scenarijus, žulikavo su šio portalo vadovu, po to bijojo net laukan išlysti, pasirodo laikinojoje sostinėje žinomas veikėjas.
            Romai specializuojasi gyvulių per pardavimu, neženklina ausų, neturi veterinarijos tarnybos pažymėjimų iš kur pas tokius klajūnus prabangūs automobiliai, žiedai, rūbai?

Skaityti daugiau

Skaitomiausi