Socialiniai tinklai

Politika

Kodėl konservatoriai užėmė nuolankaus arklio poziciją?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Anūko partija yra sukta panelė su nauja gundančia suknele… Tik tokiu epitetu pavadinsiu šią politinę jėgą, nes tokios pasyvios opozicijos Lietuva neturėjo. Stebi kaip Veryga didina laidojimo paslaugų įmonių kaštus, nes neturėdami kaip įpirkti kompensuojamus vaistus keliauja į amžinybę, mažų ligoninių tinklas naikinamas  Varėnoje, netgi jau toks neužkampinis miestas kaip  Jurbarkas 2019 – 20m. neturės medicininio aptarnavimo, ligoninės. Diskusijos, skaitymasis su žmonėmis tapo muilo burbulu, tad normalioje šalyje šių valstiečių klika būtų iš seimo išprašyta ir be duonos ir druskos. Landsbergiukas visada deklaruoja jaunimo norą mokintis, tobulėti, kvalifikuotis, tačiau pasyviai stebi aukštųjų mokyklų tinklo brudaką, kai idiotai sunaikino LEU, prijungdami prie VDU. Realiai išnyko pedagogų rengimo studijos ir istoriko specialybė tapo pašluoste rūrytei…
          Kita vertus Lietuva UŽSIENIUI SKOLOJE MILIJARDAIS, TAI VISKĄ ATSIIMS PREKYBOS TINKLŲ PLĖTRA, BANKŲ APETITAS IR PIGIOS DARBO JĖGOS LAŽO METODIKA…
         Neabejoju 2019 – 20m. partija sieks visiško politinio dominavimo, pasitelkus LRT, Miliūtę, Jakilaitį ir kitus liokajinius žurnalistus sieks dividendų. Šios partijos dėka marinama byla Juknevičienei., Bražuolės tiltas matomai pats susprogo, Medininkuose net nebuvęs Nikulinas turės atsakyti iki gyvos galvos už tai ko nepadarė.
            Konservatoriams partiečiai įdomūs tik tiek, kiek per rinkimus numeta bašliaus, kaip barakudai  Jonavos išsigimėlių miesto… Kitaip reaguotų į  Jurbarko konservatorių šulo  Daivaro  Rybakovo statybų verslo aferas, 27000eurų baudą, dėl nesumokėtų mokesčių, atsiribotų nuo dauno  Ramanausko,prisimindami jo nesąmones  RADIOSHOW LAIKAIS….
              Nors kas paneigs, kad kuluaruose konservatoriai neoboliauja su priešais dėl asmeninių aspiracijų, argi politika ne biznis, merkantilistiniai siekiai? Ant kvailučių kuprų pareina nauji mokesčiai, reikalavimai ir ar yra 1politinė jėga juos apginti, aptilo didysis profsąjungininkas  Černiauskas, matyt pasotintas avansais?

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Politika

Savivaldos rinkimuose triumfavo pataikūnų patronai ir duonpelnėliai.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Pagirioja sostinė, bedarbystės bastionas Jurbarkas, liberalų gūžta Klaipėda ir visi miestai, kur žmonių smegenėlės išplautos pažadais, kad tuoj bus kisieliaus upės, Jurbarke 35 gamyklos. Aerodromas, stotis su 5400 vietų kino sale.

 Graudu… Jau ir politologai pareplikavo, kad totaliai nėra žmonių mąstymo apie ateitį.

 Senukams nuvežta dovanėlių, paglostyti ir vėl miestą 4 metus varys neviltin absoliutūs ablaūchai.

Ir šiandien išlindo fb erdvėje toks Vaidukas- didysis Jurbarko krepšinio treneris ir ekspertas, kur į akis nusilenkia, už nugaros konsoliduojasi su komentatoriais lojikais. Šiame mieste tokie yra pagarboje, gauna postus, indulgencijas, čia nereikia savarankiško mąstymo, nuomonės, savanorystės, leisti apsiskaičiusiam drąsiam žmogui imtis iniciatyvos.

Čia nebandyk pakritikuoti valdžią, sporto politiką, užstoti paprastą žmogų, fb lazdavojamą odontologę – būsi kaip Putinas, persona non grata. Jurbarke man jau uždarytos durys spaudoje ir kitoje protinio darbo sferoje, nes aš kitoks, nes turiu argumentus, nesu užpakallaižys iš SC, savivaldybės.

Dieve, negaila, garbinkit jūs tą smuikininkiuką 1000 metų, komentarai  Pileckų spaudikėje parodo kiek žmonės patenkinti didžiausia bedarbyste šalyje, kur man būnant meru gėda būtų kavos užeiti kavinėn atsigerti, bet šiame dvėsmiestyje tokios savybės negalioja.

Šitų pridurkų dėka pensininkai neturi ką valgyt, privatininkai neranda adresų benešant pinigus, kompensuos skripačius gastritus, opas, Raudonėje pasityčiojimui nepasiturinčiam mėnesiui konservų dezute, sausų pusryčių davinys, nuokurio šikna užsiklijuos.

Štotis yra atvira landynė ir latrų gūžta, nieko nepadaryta ją sutvarkant. Nesureguliuotas eismas, parkavimai, aplankykit turgų, kokia danga, estetinė būklė, kiek pastatų tuoj užgrius ant galvų, neliks bankų, šiukšlės brangsta, vanduo brangsta, miškai pilni išvartų, bet kur tau senukams atvežti malkų.

 Skersąąąąą dedu forever ant šio miesto, kuris atvirai išsityčiojo iš manęs ir laimingas radęs nišą kitur ir visus protingus specialistus paraginu venkite Jurbarkšūdžių kaip žydai arabų.

Skaityti daugiau

Politika

LRT atsiprašo dėl agitacijos.

LRT

Paskelbta

data

Skelbia

LRT nuotrauka

LRT TELEVIZIJA, sekmadienį rodydama papildomą „Istorijos detektyvų“ laidą, padarė agitacijos tvarkos pažeidimą ir labai dėl to atsiprašo.

„Klaida įvyko dėl to, kad vengdami politinių temų ir kandidatų minėjimo, nusprendėme „Dviračio žinias“ pakeisti neutralia laida „Istorijos detektyvai“. Buvo nuspręsta rodyti papildomą, anksčiau rodytą, „Istorijos detektyvų“ laidą.

Deja, netinkamai parinkome laidą su vienu iš kandidatų, kurio rodyti eteryje šiandien jokiais būdai nebuvo leistina“, – sakė LRT TELEVIZIJOS programų departamento vadovas Aldaras Stonys.

Klaida greitai buvo pastebėta ir laida per 7 minutes pakeista kita. „Prisiimame atsakomybę ir labai atsiprašome visų“, – sakė A. Stonys.

Premjeras: tikiuosi, kad tai klaida ir nesusipratimas

Premjeras Saulius Skvernelis ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis įvertino LRT sekmadienį rodytą laidą „Istorijos detektyvai“, kurioje rodytas interviu su konservatoriumi Dainiumi Kreiviu, kandidatuojančiu į sostinės merus.

„Aš manau, kad teisinėje valstybėje turi būti teisiškai įvertinta, (…) o kiekvienas, kuris atsiprašo, yra lengvinanti aplinkybė“, – sekmadienį „valstiečių“ kandidato į merus Virginijaus Sinkevičiaus štabe žurnalistams kalbėjo premjeras. 

Pasak jo, norisi tikėti, kad tai buvo tik nesusipratimas. 

„Norisi tikėti, kad tai klaida, bet jei būtų tokia klaida, pavyzdžiui, „Naisių vasaros“ seriale paleista, turbūt reakcijos būtų kitokios. Aš tikiuosi, kad tai klaida ir nesusipratimas“, – sakė S. Skvernelis.

Tuo tarpu R. Karbauskis abejojo, ar tai buvo tiesiog netyčia LRT padaryta klaida.

„Šis atvejis beprecedentis, ir net nežinau, jei tai nebūtų nacionalinis transliuotojas, tikriausiai būtų labai rimta problema, nežinau, kaip dabar elgsis Vyriausioji rinkimų komisija, bet tai yra labai negražus faktas ir netikiu, kad žmonės, kurie dirba LRT, nežino, kas dalyvauja rinkimuose Vilniuje“, – sakė R. Karbauskis. 

Skaityti daugiau

Skaitomiausi