Socialiniai tinklai

Aktualijos

Klausimėlis. Ar Lietuvius ištiks šokas sužinojus bandelių kainų skirtumą Vokietijoje ir „banginuko kromelyje“ Birštone?

Avatar

Paskelbta

data

Portalą Alfa.lt ištiko šokas, kad lietuvį apsipirkusį prekybos kromelyje „Lidl“ Vokietijoje ir palyginusį su kainomis Lietuvoje ištiko šokas!

Klausimėlis.

Ar ištiks šokas Birštono svečius, kai jie palygins kainas Premjero A.Butkevičiaus dukters „banginuko bulkučių“ kromelyje Birštone?

Taigi, palyginkite kainas Vokietijoje ir Lietuvoje patys:

( pateikiame portale Alfa.lt spausdinamą kainų palyginimo lentelę )

Produktai

Kaina Vokietijoje

Kaina Lietuvoje

Braškės indelyje

€0,88

€1,78

Tepama varškė 40 proc.

€0,45/250g = €1,8/kg

€4,94/kg = €1,24/250g

Bananai

€0,45/0,378kg = €1,19/kg

€1,44/kg = €0,54/0,378kg

Slyviniai pomidorai indelyje

€0,99

€1,29

Vytintas kumpis

€1,99/200g = €9,95/kg

€26,60/kg = €5,32/200g

Pienas 3,5 proc. 1l

€0,59

€0,82

Apelsinų sultys 1l

€0,89

€1,45

Duonos kepalas

€0,99/250g = €3,96/kg

€1,55/kg = €0,39/250g

Marinuotas kiaulienos kepsnys 800g

€2,19/800g = €2,74/kg

€5,79/kg = €4,63/800g

Krepšelio suma

€9,42

€17,46

 

O kokios „bulkučių“ kainos Lietuvos premjero Algirdo Butkevičiaus dukros I.Vaitasės vardu Birštone įkurtoje maitinimo paslaugų verslo kavinėje Birštone ?

algirdas butkeviciu ir banginukas

Foto montaže panaudoti Marijos Smirnovaitės ( musiuko.com) ir R.Daukanto ( DELFI (R.Daukanto pieš.) piešiniai

   Kaip rašo „Kauno diena“ , ( pastraipos citata ) „I.Vaitasės maitinimo paslaugų verslas įsikūrė mieste, kur vadovauja socialdemokratai. Jų partijos lyderis – I.Vaitasės tėvas A.Butkevičius – mėgsta svečiuotis Birštone. Pavyzdžiui, 2013 m. birželį jis lankėsi miesto šventėje, 2015-aisiais – atidarant „Eglės“ sanatoriją, kuriai anksčiau priklausė ir poliklinikos pastatas, šių metų sausį – Birštono gimnazijoje ir dalyvavo daugiafunkcio sporto centro statybos pradžią simbolizuojančios kapsulės įkasimo ceremonijoje.“

 Daugiau pie „bulkučių kromelį“ Birštone skaitykite čia: http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/kaip-birstone-isikure-premjero-dukters-verslas-742626#ixzz458rvGTuH

Taigi, kiek kainuoja bulkutės Vokietijoje?

Foto montaže panaudoti Marijos Smirnovaitės ( musiuko.com) ir R.Daukanto ( DELFI (R.Daukanto pieš.) piešiniai

Korupcija

Aferos tapo lietuvaičių prestižo reikalu

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kadangi pats prezidentas   Nausėda nėra patenkintas tokio  niekinio ministro kaip Kukuraitis darbu, nes  per 2 metus absoliučiai niekas nepasistūmėjo į priekį užimtumo, darbo vietų kūrimo prasme- kita vertus pastatyk įmonei vadovauti kokį krepšelių pynėją-kiek jis bus efektingas, maždaug tokios kompetencijos yra valstiečių deleguoti ministrai.                Nenuostabu, kad interneto platybėse veisiasi visokios pseudo įdarbinimo grupės, paskolų teikėjai, motyvuotojos kaip Monika Sveikataitė, kuri prieš paskirdama laiką susitikti užblokuoja interesantą. Pelnosi iš žmonių patiklumo, nusivylimo įsidarbinimo galimybėmis verteivos, nes jų kontrolė yra beorėje erdvėje, prikurti paskyrų gali ir tarybinio ūkio zooinžinierius.               Būkite budriais…                    Štai 1 merginos istorija duoda peno apmąstymams, kad  visokie aferistai itin stipriai įsisavinę manipuliavimo žmonėmis niuansus.              Fb buvo skelbimas, kad siūlomas darbelis už 400 eurų fiksuotą atlygį ir gali būti kaip papildomu, pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.              Tačiau atsakymai, kas, kaip pateikti tik po 2parų, kilo įtarimų dvokelis, jeigu tiek daug susidomėjusių-kodėl neatsakyti iš karto, kas glaistoma?             Trafaretinis paaiškinimas, kad reikia administruoti sistemą, komunikavimas su potencialiais klientais.              Grafikas- laisvas,  kad ir 2/3val.parai, bųtinas el.parašas, atsakingas darbas su pinigais, susirgimo atveju niekas nesikeičia-pavaduoja kitas vadybininkas, ar kaip čia apiforminti pareigybes?               Nesistebėti jų darbo metodika, klausimai užduoti kaip kvotėjo kabinete: turite paskolų, reikalų su anstoliais, privaloma registracija ir el.parašas.                                           

Su minėta mergina susisieks kolegė, liepė nurodyti kontaktus, telefoną ir primygtinai bruko el.parašo susikūrimo neišvengiamumą- matomai turėjo planiuką visokius dokumentukus copy paste, kaišioti?             Redakcija sveikina guvius, pragmatiškus piliečius ir šaunu, kad mergina nepasimovė ant intrigų jauko, neatskleidė duomenų savo mokumą, koks skirtumas dėl jos paskolų, kreditingumo ir pan. Beto jau kitą vakarą naglai siūlytoja rašė, ar turite el.paštą, kada registruositės?             – Per kur tikrinsite mano įsiskolinimus ir pan?              Atsiuntė streenchotą su SB lizingo langu, per kurį kiekvienas gali savę pasitikrinti, persižiūrėti?            Numykė dėl paklausimo, o kokia yra ponia  Jūsų įmonė, internetinis puslapis, rekvizitai.            Dirbame pagal pažymas ,prekes užsakome iš užsienietiškų firmų  Wish, Ebay.            Didelio mokslo pačiam šias prekes užsisakyt nereikia.           Ir kategoriškai atsisakius šios avantiūros- nuoroda,,seen“ kas suponavo faktą, jog visa šita  košelė virta ,,fake“ anketos principu.            Esu pats įspėjęs viešai live metu nepasimaukite ant Monikos Sveikataitės reklamos, kitam poste ji bus gal Akušeraitė, Kaune pirdavo  pinigus nusukęs toks Šurkus, Šarkis- fb ten su visokiais neaiškios orientacijos idiotais puikuojasi.           Kova su tokiais-  pinigų mėtymas į balą , nes privačia tvarka ginti savo teises reik pinigų gana didelių kupiūrų pavidalu.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Penktadienį liepos 26d. – Kaune didelis oro užterštumas

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Penktadienį Kaune fiksuojamas didelis užterštumas kietosiomis dalelėmis. Kaip pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, dėl šių priežasčių darželius ir mokyklas lankantys vaikai neturėtų būti vedami į lauką. Aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, kietųjų dalelių KD10 koncentracija Petrašiūnų oro kokybės matavimo stotelėje siekia 53,5 mikrogramo kubiniame metre. Didesnė nei 50 mikrogramų kubiniame metre koncentracija laikoma aukšta ir lauke rekomenduojama būti tik visiškai sveikiems žmonėms. Likusioje Lietuvoje fiksuojamas žemas ar labai žemas oro užterštumas.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi