Socialiniai tinklai

Aktualijos

Klausimėlis. Ar Lietuvius ištiks šokas sužinojus bandelių kainų skirtumą Vokietijoje ir „banginuko kromelyje“ Birštone?

Avatar

Paskelbta

data

Portalą Alfa.lt ištiko šokas, kad lietuvį apsipirkusį prekybos kromelyje „Lidl“ Vokietijoje ir palyginusį su kainomis Lietuvoje ištiko šokas!

Klausimėlis.

Ar ištiks šokas Birštono svečius, kai jie palygins kainas Premjero A.Butkevičiaus dukters „banginuko bulkučių“ kromelyje Birštone?

Taigi, palyginkite kainas Vokietijoje ir Lietuvoje patys:

( pateikiame portale Alfa.lt spausdinamą kainų palyginimo lentelę )

Produktai

Kaina Vokietijoje

Kaina Lietuvoje

Braškės indelyje

€0,88

€1,78

Tepama varškė 40 proc.

€0,45/250g = €1,8/kg

€4,94/kg = €1,24/250g

Bananai

€0,45/0,378kg = €1,19/kg

€1,44/kg = €0,54/0,378kg

Slyviniai pomidorai indelyje

€0,99

€1,29

Vytintas kumpis

€1,99/200g = €9,95/kg

€26,60/kg = €5,32/200g

Pienas 3,5 proc. 1l

€0,59

€0,82

Apelsinų sultys 1l

€0,89

€1,45

Duonos kepalas

€0,99/250g = €3,96/kg

€1,55/kg = €0,39/250g

Marinuotas kiaulienos kepsnys 800g

€2,19/800g = €2,74/kg

€5,79/kg = €4,63/800g

Krepšelio suma

€9,42

€17,46

 

O kokios „bulkučių“ kainos Lietuvos premjero Algirdo Butkevičiaus dukros I.Vaitasės vardu Birštone įkurtoje maitinimo paslaugų verslo kavinėje Birštone ?

algirdas butkeviciu ir banginukas

Foto montaže panaudoti Marijos Smirnovaitės ( musiuko.com) ir R.Daukanto ( DELFI (R.Daukanto pieš.) piešiniai

   Kaip rašo „Kauno diena“ , ( pastraipos citata ) „I.Vaitasės maitinimo paslaugų verslas įsikūrė mieste, kur vadovauja socialdemokratai. Jų partijos lyderis – I.Vaitasės tėvas A.Butkevičius – mėgsta svečiuotis Birštone. Pavyzdžiui, 2013 m. birželį jis lankėsi miesto šventėje, 2015-aisiais – atidarant „Eglės“ sanatoriją, kuriai anksčiau priklausė ir poliklinikos pastatas, šių metų sausį – Birštono gimnazijoje ir dalyvavo daugiafunkcio sporto centro statybos pradžią simbolizuojančios kapsulės įkasimo ceremonijoje.“

 Daugiau pie „bulkučių kromelį“ Birštone skaitykite čia: http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/kaip-birstone-isikure-premjero-dukters-verslas-742626#ixzz458rvGTuH

Taigi, kiek kainuoja bulkutės Vokietijoje?

Foto montaže panaudoti Marijos Smirnovaitės ( musiuko.com) ir R.Daukanto ( DELFI (R.Daukanto pieš.) piešiniai

Kaune

„Kautra“ traukiasi iš maršrutinių taksi verslo

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Nuo liepos 1 dienos Kaune nebeliks maršrutinių taksi. Bendrovei „Kautra“ pranešus apie nuostolingos veiklos nutraukimą, miestas pasiruošė maršrutinių taksi pakeitimui mažais ir dideliais autobusais. Į juos persėdę kauniečiai keliauti po miestą galės kur kas pigiau.

„Dirbome mieste 5 metus, turėdami didelį norą, viziją Kaune keleivius vežti moderniai ir šiuolaikiškai. Vis tik pamatėme, kad teikdami socialinę paslaugą negalime tikėtis komercijos ir patiriami nuostoliai yra per dideli. Dėkojame keleiviams, kurie iki šiol rinkosi maršrutinius taksi kelionėms mieste. Miestas viešąjį transportą puikiai vysto savarankiškai, perkami nauji autobusai, troleibusai. Jaučiamės, kad mūsų misija yra atlikta ”, – teigė bendrovės „Kautra“ direktorius Linas Skardžiukas.

Anot Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Pauliaus Kero, įstatymai neleidžia savivaldybei subsidijuoti nuostolingos maršrutinių taksi paslaugos. Todėl siekiant kuo mažesnių nepatogumų kauniečiams, maršrutinius taksi Kauno gatvėse pakeis nauji autobusų maršrutai, kiti bus dažninami arba pratęsiami.

Mobilizuotos pajėgos

„Atsižvelgdami į  padidėjusias paslaugų apimtis dirbantiems vairuotojams atostogas planuojame taip, kad būtų užtikrintas visokeriopas keleivių aptarnavimas bei būtų patenkinti vairuotojų atostogų poreikiai“, – sakė bendrovės „Kauno autobusai“ Transporto eksploatacijos direktorius Rimas Stankaitis.

Maršrutinių taksi vairuotojais taip pat bus pasirūpinta – dalis jų pereis dirbti į “Kauno autobusų” įmonę, dalis liks dirbti „Kautros“ tarpmiestiniuose maršrutuose.

R. Stankaičio teigimu, nuo rugsėjo keleivius Kauno gatvėmis pakvies keliauti naujais mažos talpos autobusais. Juose galios visos lengvatos, kuriomis šiuo metu naudojasi autobusų ir troleibusų keleiviai.

Siekiant užtikrinti didesnį keleivių saugumą bei išlaikyti maršruto reguliarumą, naujieji mažos talpos autobusai keleivius įlaipins ir išlaipins tik stotelėse.  Rinkdamiesi šiai dienai įprastą galimybę per 30 min. nuo kelionės pradžios persėsti į kitą transporto priemonę, keleiviai į visas viešajam transportui priklausančias transporto priemones (troleibusus, didelės ir mažos talpos autobusus) per 30 min. galės persėsti nemokamai. Viešojo transporto tinkle likus vieningai bilietų rūšių ir kainų sistemai, visame viešajame transporte bus taikoma dabar veikianti lengvatų sistema.

Svarbi informacija

Nuo birželio 15 d. iš pardavimų išimamas terminuotas maršrutinių taksi bilietas, tad turintys terminuotą bilietą juo galės naudotis iki liepos 1 d. Pinigų suma turima kortelėje galės būti išnaudota žymėti bilietus autobusuose ir troleibusuose.

Daugiau informacijos apie naujus maršrutus ir tvarkaraščius nuo liepos 1 d. kviečiame ieškoti interneto svetainėse: www.kaunoautobusai.lt, www.kvt.lt bei www.stops.lt/Kaunas Informaciją nemokamu telefonu 8 800 20 000 teiks kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“.

Skaityti daugiau

Komentaras

Ar CTL. apžvalgininkas Ruslanas Baranauskas nustatė skundikus savo adresu?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tik debilai ir idiotai išsiduoda ką yra suplanavę ir žaidžia atviromis kortomis, nesislapsto, savo veiksmais parodo tikrąjį veidą, dar labiau suteikia peno mano populiarumui, iškelia podiumui.Dirbu savo darbus istorijos srityje ir nesiekiu tapti žvaigždūnu- man to nereikia…Tačiau dvasios liumpenai patys to nežinodami daro iš savęs pajuoką, manę savo pačių baimės įkaitu.Jie gyvena netoli -mano Skirsnemunės miestelyje .Žiemą laikydami klešnėse kišeninio biliardo rutuliukus, absoliučiai dėję skersą ant užpustyto pagrindinio kelio, sustojo pieninės aptarnavimas, laidotuvių procesijos, žmonės neapsikentę komentavo rajoninėje spaudoje- dabar pradėjo pabusti iš komytės.Buvo ir smėlio, žvyro, pajėgų atlikti visiems darbams, bet esant ūkvedžiu tokiam Juozuliui, kuris prie ruselio srutukes traktoriuku stumdė- dabar tapo ministeriu, muštruojančiu pašalpinius-kam to reikia? Pūslaitės ant delnų užaugs nuo fizinės veiklos.Jurbarke jau didžiausia bedarbystė šalyje ,Skirsnemunėje nėra vaistinės ,kirpyklos, viešo toleto, nieko, seniūnijoje murksoma bele valdiškai prastumti dieną ir namo. Trūkus kantrybei kreipiausi į Jurbarko administraciją ir miestelio Stachanoviečiai sukruto prieš rinkimus kaip reikalas, barstyta, atsirado grederiukas prie Juozulio traktoriuko. Bet Skirsnemunės seniūnija herojų nepamiršo, skundo autorius gmailu žinomas darbo spartuoliams ir ūkinių prekių parduotuvėje Juozuliukas pasiteiravo kas man moka, užsako skundus.Juozukas nenešioja kostiumuko ir kortelės ant švarko, profesoriams tai nelygis, o miestelyje yra visų dirbančių už pašalpos pajuokos subjektu, taip lazdavojamo žmogaus nemačiau, nes neturi nei tolerancijos nei etinių postulatų.Tad galimai aišku ,kas po mano fb skelbimo dėl rašto darbų per fake anketą man ėmė grasinti, bauginti prisidengus teismo sekretorės pavarde. Gordijaus mazgą man nesunku išrišti.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi