Socialiniai tinklai

Korupcija

Kaip kritika davė dividendų Jurbarko futbolui?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

„Vulkanas“ klubas pakritikavo Jurbarko valdžią, kad iš 3 milijonų skirtų Sporto rėmimui, vaikams skirta 2000 litų. Ir pasirašė savo žlugimo testamentą. Protesto mitinge susitikti su  jaunimu neišėjo iš „baltųjų rūmų“ nei vienas klerkas, anaiptol atimtas etatas iš trenerio ir atiduotas Sporto centrui, kurio direktorius pakaušęs padarė avariją, nudegintos vaikui kojos, nes vadovai neprižiūrėjo tvarkos, pateikta moralinė žala.

Jurbarko futbolo stadionas kurį laiką buvo vieta pakakoti miesto šunims ir tik Gedimino Eizos dėka jis prisikėlė naujiems iššūkiams ir pergalėms.

Tačiau užteko konstatuoti, kad stadionas yra su broku, tai nustatė LFF ekspertai, klubui smogta iš peties. Toks Raimondas Statkevičius įvardino situaciją, kaip „balta dėmė“, per tiek metų pats nieko neprisidėjęs prie jo populiarinimo. Nubraukti „Vulkano“ pasiekimai, įvyko laisvanoriška vendeta ir tiek, o Jurbarko valdininkai niekada neapgina patriotų ir entuziastų.

„Lūšis“ regbio klubas vėlgi nepopuliarus, nes vadovas Rolandas Alksnis neparankus savivaldybei, mikroautobusai neneša pelno, per daug lengvatų, planuose viską perims „Kautra“, nepadės vietiniai liokajai, pasikvies „papunį“, nes konservatoriams tabu negali būti.

Rajono spauda, tiesa, tyli kaip sekasi „Vulkanas“ klubui ginti tiesą teisme, ar apskritai jis vyko? Ten krenta reklama už užsakomąsias publikacijas, nuotraukas. Tai kam pjauti vaiskrūmius, kurie neša sultingas gėrybes?…

Korupcija

Lietuvos policijai bankrotas negresia – padengs įbaugintieji…

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Dar viena institucija, kuri kiaulės šnipą įsistačiusi turėtų nemaldauti valdžios pinigų, priedų – mele ir burbulinėje prevencijoje besimurkdanti policija, ypač kelių dirigentai.

Jau koktu žiūrėti, kaip stabdo mikroautobusus, žmogus stovi priekyje išlipti- baudžia kodėl neprisegęs diržo.

Atsiverti jų veiklos programą – padėti, patarti, įspėti. Tik pajunta pinigučio kvapą ir jėgos kultą – ypač Marijampolės asabos – palauk nėra.

 Jokių diskusijų nerasta, įspėjimų, iš karto protokolas,  su taisyklėmis, turiniu ir pirmyn į banką ar terminalą susimokėti baudos.

Kas paradoksaliausiai, kad patys važinėja ratais, plepa mobiliaisias – nėra pažeidimas, vairuotoją sustabdo – 60eurų bauda bus berods.

Nusitaikyta į riedlentininkus, kas turi keturračius, 10km/h viršysi greitį bauda,tuo tarpu ant dviračio trasų užstačius transporto priemones  Skirsnemunėje prie kapų kažkaip nematyti, kad mašinos būtų nuvilktos, patrauktos.

Vilniuje policijos nerasta. Stotyje dienos metu narkomanas su  šunimi sėda į autobusą, pasakius, kad šuo turi antsnukį- išdarko, pasiunčia.

Stotis lyg ir vieša vieta, rūkyk, gerk – čia angelai sargai nelenda, nes bijo patys gauti pliauskų, o štai kelyje visada vairuotojas bus su bašliumi, juk limonado į baką nepilsi.

Tokie reideriški metodai tik kelia atmetimo reakciją ir kyla klausimas-kur pilietinės visuomenės balsas?

Skaityti daugiau

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi