Jūs matėte pasaulyje šalį- kur karantiną turi atšaukti patys žmonės?

Nacistinis daktaro Verygos- Mengelės ir policininkų, pasipinigavusių iš kaukių nedevėjimo baudų guru  Skvernelis- plinku jausdami, kad artėja jų valdymo  režimui galas ir stojimas prieš liaudį teisme už nusikaltimus žmogiškumui, nes tai ką jie daro prilygsta genocidui ir buvo teisiami  Milkoševičius,  Karadičius ir kiti diktatoriai- mausto žmones ir cinizmas veržiasi per visus galus.

Gryžus iš užsienio nereiks karantinuotis- dabar jau reiks, kas dieną naujos direktyvos, portugalai, šalis, kuri viena geriausių pasaulyje nugalėjusi koroną URM PONŲ NEREKOMENDUOJAMA VYKTI ŠALIS- ITALIJOJE MIRTYS NESIBAIGIA, VENECIJA ATSIVERIA TURISTAMS- GRYŽUS IZOLIUOTIS NEREIKIA.

Jau seniai nebeįdomu sekti šių 2 variotų pasisakymų su lytinio gyvenimo trūkumus jaučiančia Lingiene, ant kaktos tai seniai parašyta.

Piktybiškai negydomi ligoniai, uždarytos ligoninės, nuo birželio 1 užimtumo tarnyba privalėjo priimti klientus- perspjovusi  reikalavimus vėl teikia konsultacijas telefonu, el.paštu, prieita iki to, kad net tikrinamos vestuvės, kiek liudininkų yra civilinės metrikacijos skyriuje, žmogaus privatumas nieko nereiškia profašistinius metodus propaguojančioje šalyje.

Nevieša paslaptis, kad visas šis bordelis truks ilgai, kalbama apie 2 metus net,  Veryga žvengė, kad nereik kaukių- plaukit rankas, pats nesizoliavo dalyvaudamas renginyje su infekuotu asmeniu, dabar gieda kitą  PSO KLIKOS SURAŠYTĄ GIESMUTĘ.

Aš nebūčiau tikru, kad nesugadinus kompiuterinės sistemos šie  hitlerininkai ir toliau po falšyvų  Seimo rinkimų ten tupės, nes laukia prievartinė vakcinacija juk.

Veryga išdrožė- net ir atitikus visus kriterijus, amplitudes- karantinas gali būti, ar nematot žmonės, kad tokie išsityčiojimai pas graikų, rumunų nevyktų, atsibuskit ir vienykitės, nes artėja metas, kai ir žolė taps mišrainės pakaitalu…

Avatar

Atkaklusis statusas

Visi autoriaus pranešimai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *