Socialiniai tinklai

Aktualijos

Jungtinių Tautų Organizacija: „Latvija, Estija, Lietuva ir Ukraina – mirštančios Europos šalys“

Avatar

Paskelbta

data

„Mes pastebime faktišką fizinį tokių šalių ir tautų kaip Lietuva, Latvija, Estija ir Ukraina išmirimą“ – Libano sostinėje Beirute susitikimo su Parlamento pirmininku Nabih Berri, Ministru Pirmininku Tamam Salam ir gynybos ministru Samir Muqbil – pareiškė Jungtinių Tautų Generalinis sekretorius Ban Ki Munas

„Situacija Europoje katastrofiška, ne tik dėl pabėgėlių antplūdžio iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Padėtis labai rimta ir grėsminga, nes smarkiai mažėjantis pragyvenimo lygis šiose šalyse, labai mažas pasitikėjimas esama valdžia smarkiai didina nusikalstamumą ir palaipsniui didinti asmenų, kurie nori palikti ES erdvę. Jis kalbėjo, kad šių valstybių pasirinktas kelias yra visiškai neteisingas ir veda į savižudikišką šių tautų ir valstybių susinaikinimą. Žmonės nepalieka savo šalies, jei ten yra geros galimybės gyventi savarankiškai, galimybės saviugdai ir gyvenimui šeimoje. Tai netaikome Graikijai, kur situacija radikaliai skiriasi ir reikalauja iš esmės kitokio požiūrio“, – praneša CNN.
pabegeliai-emigrantai
Didėjant nestabilumui Europoje, šios šalys yra tik papildoma našta Europos Sąjungai, o tai jau dabar yra labai negatyvi potekstė Eyropos Sąjungai. Tiesą sakant, šios šalys negali nieko naudingo duoti Europai, ir tuo pačiu metu nuolat reikalauja vis daugiau dėmesio sau ir savo problemoms, tiesiog prašydamos piniginės išmaldos pinigų iš visų, su kuriais jie bendrauja. Bet net tokia suteikiama pagalba veda prie to, kad nepasiekiama jokių reikšmingų teigiamų rezultatų socialinėje ir ekonominėje srityse, bet reikalavimai duoti pinigų vis daugiau ir daugiau tampa vis įžūlesni. Toks neigiamas balastas labai kenkia ES, todėl kelia pirmaujančių Europos šalių, kurios yra priverstos mokėti už kiekvieną užgaidą ir tų šalių norą gyventojams ar valdžioms už savo amžiną elgetišką nepasitenkinimą. Kol kas gailme kalbėti apie pagalbą Baltijos šalims, vertinant jų narystę ES, tačiau Ukraina šiuo metu yra absoliučiai nepageidautinas elementas bendroje Europos erdvėje“- baigdamas pasakė Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinis sekretorius Ban Ki Munas.

Komentaras

Tuščių, bet pelningų amžinų etatų peryklos Lietuvoje

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tūkstančiai jaunuolių baigę universitetus laimės ieško svetur, nes čia  diktatorių valstiečių ir verslo lobistų šalelėje, kur tik dėdulių ir tetulių vaikai turi gūžteles irštvoje laisvės kvėpuoti nėra ir nebus, pasyvi mūsų visuomenė, bijo streikuoti, mitinguoti.

Prikurta tokių kontorų, kur tik prastumti dienelę be kokybės, kaštų, naudos, o valstybė ar milijardierė yra, kad meta pinigus balon?

1.LRS. 141  narys kiek priima įstatymų, gerina realią situaciją? Sąskaitų suvedimai tik vyksta seimo rūmuose, revanšas- o žmonių interesai nusispjaut, kas trukdo visuomenininkams rinkt parašus ir šios institucijos nereikia, teisi viena jurbarkietė, šveicarams gana 7atstovų, belgai vėl renkasi tik priimti nutarimus, prieškaryje į posėdžius pas mus rinkdavosi agronomai, mokytojai,teisininkai, tik siekia pasipinigauti mūsų ponai su patarėjų tuntais. Kai išgirdau, kad  Krivickas siūlomas žemės ūkio ministru net aiktelėjau, tai aš privalau būti 7universitetų rektoriumi tada?

2.Užimtumo tarnyba. Kavos plampimas ir nesiskaitymas su bedarbiais, paskirtomis aptarnavimo valandomis, jokio individualaus darbo, jei paskirtas laikas 8val. nebūk tikras, kad ir 10val. prieisi, kad šiandien nebus konsultantės nereikia informuoti el.paštu, paskambinti, prie durų prikabinti lapelį- teisūs kraštiečiai tau reik juk darbo-ne jiems, tu ir lankstykis, o į el.laiškus negali atsakinėti, jie siunčiami automatiškai. Kur įdarbinimo procentai, protinio darbo alternatyvos, pasiunčia darbdavys skelbimą, kad reik darbuotojų apatinių gamyboje sutik, kad ir baigei  VDU- KITAIP SKRENDI LAUKAN, DARBO VIETŲ KŪRIMAS INTELEKTUALINĖJE SFEROJE LIETUVOJE NEĮMANOMA MISIJA.

3.LGGRCT.  Suveikė liustracijos įstatymai, kiek jaunų kadrų įdarbinta, praktikantų, atsiprašyta viešai apdergto Sladkevičiaus, Banionio, kur jų viešos ataskaitos, darbai- palikti kaip padalinį prie istorijos instituto- bet ne pastatas su šitokiu išlaikymu už nulinius rezultatus.

4.URM. Jeigu olandai mus laiko latviais, o graikai nežino apie valdovus pasako, kad diplomatija neatlieka savo darbo, kur šalies įvaizdžio koncepcija/?

5.LRT.LT. Jokios demokratijos nerasta, nuomonių pliuralizmo, mokomųjų laidų apie profesinį parengimą, užsienio šalių patirtį, laidų kokybė yra klaikuma.

 6.LKF. Sabonis yra didis krepšininkas- bet tik tiek, nėra portalo atnaujinimo, mokinių rengimo programų, perspektyvų, į rinktines imami treneriai senos pažinties, atviras nusistatymas prie kai kuriuos krepšininkus, kur sporto metodikos leidiniai?

7.LFF. Niekinė kontora su graudumu ir korupcijos neskaidriu kvapuku, kur pinigai stadionui išplauti per šokoladinius batonėlius ir visokius kitokius fintus, per šitiek metų nepapulti į jokį tarptautinį turnyrą yra gėda ir šitas konglomeratas turi būti išardytas   Liubinskui įsikišus rimtai.

Skaityti daugiau

Švietimas

Priminimas tėveliams iš Darbo inspekcijos – dėl Rugsėjo 1-osios šventės

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Artėjant Rugsėjo 1-ąjai, Mokslo ir žinių dienai, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena tėveliams, kad tėvai auginantys vaikus iki 14-os metų, gali pasinaudoti viena iš Darbo kodekse numatytų garantijų.

Šiemet Rugsėjo 1-oji (Mokslo ir žinių diena) bus sekmadienį, tai šia galimybe tėvai galės pasinaudoti rugsėjo 2-ąją, pirmadienį, į kurį nukeliama mokslo metų pradžios šventė.

Tėvams, auginantiems vaiką iki keturiolikos metų, kuris mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo (paruošiamoji klasė prieš mokyklą), pradinio ugdymo (nuo 1 iki 4 klasės) ir pagrindinio ugdymo (nuo 5 iki 10 klasės) programas. Pirmąją mokslo metų dieną, suteikiama teisė gauti ne mažiau kaip pusę darbo dienos laisvo laiko, mokant vidutinį darbo užmokestį.

Ši garantija netaikoma darbuotojams, jau turintiems teisę į vadinamąjį „mamadienį“ ar „tėvadienį“ (t.y. auginantiems du vaikus iki 12 metų ar auginantiems neįgalų vaiką iki 18 metų).

Skaityti daugiau

Skaitomiausi