Socialiniai tinklai

Korupcija

Jiems rangas leidžia savivaliauti?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Lietuvos policija visada bus pajuokos objektu, kol ten plušės rimtų psichologinių testavimų nepraėję personažai.

Ypač paskutiniu metu ne iš puikios pusės afišuojasi nustekento Jurbarko miesto sargai.Tai neseniai prisikabino prie žmogelio, kam pastatė mašiną ant ženklinimo, tačiau pastarasis nesileido žeminamu ir laimėjo bylą teisme, tai prieš daug metų kaip obuolį daužė tokį vairuotoją iš kaimo.

O vykstant muštynėms Boulinge patys gūžščioja pečiais kaip mušeikas sutvarkyti.

Neseniai ir aš nuskalpuotas kelių erelių, nes matot perėjau namu gatvę kaip koks budistas turbūt neleistinai šviesai degant, tačiau kam pasakiau tik nusijuokė, nes buvau šaukiamas dar einant pro prekybos centrą ir krūptelėjau, maniau liudininku kviečiasi kokio nusikaltimo.

Kieno problema, kad dažnai genda 3 švieselės prie stoties, kaip žmogui pereiti gatvę užstrigus šviesoforui?

Gatvių būklė mieste klaiki, kaip po karo….

Dabar gegužės 12d Kauno apygardos teismas skelbs nuosprendį asmenims, kurie padėjo nusipirkti vairavimo egzaminus,,Regitroje“.Tarp įtariamųjų tūlai- Rimvydas Zymonas,Edgaras Brazaitis.

Galimai 1vairuotojas sumokėjo kyšį 58eurus, nes vežė didesnį dujų balionų skaičių negu galima.

Per 1patrulį tarpininkavo per vairavimo egzaminus, gaus dabar patys gerokai sumokėti nuobaudas, o ir munduras apdirbtas pilnai.

Kada 15eurų nuobaudą siūliau sumokėti vietoje su čekiu, atsisakiau maisto pirkti, kad tik ponai neareštuotų jau traktuota vos nekyšiu- ir tik geriau pervesti per bankinę sistemą, nes šiems reikia ir pasipinigauti.

Puolant viešai dėl galimos vaikų pedofilijos Viešvilęės vaikų namų direktorių Liaudaitį irgi fb sukritikavau  Jurbarko policijos tyrimų mastus, gaviau velnių nuo komisaro sesers.

Nes policija kaip prezidentė yra terra incognito, tabula rasa, tik, kad giminaitis dėl metalų pardavimo irgi buvo savo laiku plikinamas bankėmis ta tai nieko, jie šventieji buvo ir bus…

Korupcija

Aferos tapo lietuvaičių prestižo reikalu

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kadangi pats prezidentas   Nausėda nėra patenkintas tokio  niekinio ministro kaip Kukuraitis darbu, nes  per 2 metus absoliučiai niekas nepasistūmėjo į priekį užimtumo, darbo vietų kūrimo prasme- kita vertus pastatyk įmonei vadovauti kokį krepšelių pynėją-kiek jis bus efektingas, maždaug tokios kompetencijos yra valstiečių deleguoti ministrai.                Nenuostabu, kad interneto platybėse veisiasi visokios pseudo įdarbinimo grupės, paskolų teikėjai, motyvuotojos kaip Monika Sveikataitė, kuri prieš paskirdama laiką susitikti užblokuoja interesantą. Pelnosi iš žmonių patiklumo, nusivylimo įsidarbinimo galimybėmis verteivos, nes jų kontrolė yra beorėje erdvėje, prikurti paskyrų gali ir tarybinio ūkio zooinžinierius.               Būkite budriais…                    Štai 1 merginos istorija duoda peno apmąstymams, kad  visokie aferistai itin stipriai įsisavinę manipuliavimo žmonėmis niuansus.              Fb buvo skelbimas, kad siūlomas darbelis už 400 eurų fiksuotą atlygį ir gali būti kaip papildomu, pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.              Tačiau atsakymai, kas, kaip pateikti tik po 2parų, kilo įtarimų dvokelis, jeigu tiek daug susidomėjusių-kodėl neatsakyti iš karto, kas glaistoma?             Trafaretinis paaiškinimas, kad reikia administruoti sistemą, komunikavimas su potencialiais klientais.              Grafikas- laisvas,  kad ir 2/3val.parai, bųtinas el.parašas, atsakingas darbas su pinigais, susirgimo atveju niekas nesikeičia-pavaduoja kitas vadybininkas, ar kaip čia apiforminti pareigybes?               Nesistebėti jų darbo metodika, klausimai užduoti kaip kvotėjo kabinete: turite paskolų, reikalų su anstoliais, privaloma registracija ir el.parašas.                                           

Su minėta mergina susisieks kolegė, liepė nurodyti kontaktus, telefoną ir primygtinai bruko el.parašo susikūrimo neišvengiamumą- matomai turėjo planiuką visokius dokumentukus copy paste, kaišioti?             Redakcija sveikina guvius, pragmatiškus piliečius ir šaunu, kad mergina nepasimovė ant intrigų jauko, neatskleidė duomenų savo mokumą, koks skirtumas dėl jos paskolų, kreditingumo ir pan. Beto jau kitą vakarą naglai siūlytoja rašė, ar turite el.paštą, kada registruositės?             – Per kur tikrinsite mano įsiskolinimus ir pan?              Atsiuntė streenchotą su SB lizingo langu, per kurį kiekvienas gali savę pasitikrinti, persižiūrėti?            Numykė dėl paklausimo, o kokia yra ponia  Jūsų įmonė, internetinis puslapis, rekvizitai.            Dirbame pagal pažymas ,prekes užsakome iš užsienietiškų firmų  Wish, Ebay.            Didelio mokslo pačiam šias prekes užsisakyt nereikia.           Ir kategoriškai atsisakius šios avantiūros- nuoroda,,seen“ kas suponavo faktą, jog visa šita  košelė virta ,,fake“ anketos principu.            Esu pats įspėjęs viešai live metu nepasimaukite ant Monikos Sveikataitės reklamos, kitam poste ji bus gal Akušeraitė, Kaune pirdavo  pinigus nusukęs toks Šurkus, Šarkis- fb ten su visokiais neaiškios orientacijos idiotais puikuojasi.           Kova su tokiais-  pinigų mėtymas į balą , nes privačia tvarka ginti savo teises reik pinigų gana didelių kupiūrų pavidalu.

Skaityti daugiau

Korupcija

Ne už kalnų – Skvernelio humoro vakarai?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

K.K.Šiaulytis. Saulius Skvernelis.

Gaila, kad naujasis prezidentas vėl paliko premjero poste visišką   politikos ir ekonomikos minezingerį- Skvernelį toliau dulkinti tautą.                     

Jurbarkas tampa Černobyliu, nesiteikus atsiklausti žmonių uždaromi pašto skyriai, mokyklos,o pačiam mieste protekcioizmas ir blatas perkopė šliužus. 

Užimtumo taryba tapo Uabu, kur prikurta etatų iš lubų, piktybiškai darbo metu plampiama kavelė ir netik, nesilaikoma grafikų, klientų aptarnavimo tvarkos. 

Kelių poliucija, oi prabočykit policija netelpanti  į uniformas tapo reiderių ir chamų štabu. Jeigu žmogus nori išlipt iš mikroautobuso, jis turi teisę sustoti bet kur, natūralu, kad žmogus nori anksčiau išlipti, pasiimti tašes- stabdoma, baudžiama, ko diržo neprisisegei, dar cinikai deklaruoja apie įspėjimus, kai iš karto ypač Marijampolės asabos skalpuoja.                   

Kadangi elektoratas niekados nemaištaus, geriau į užsienį ners- likusiems liokajams mąstomi mokesčiai, Nekilnojamo turto, automobilių taršos, yra kalbų net dėl šulinių, krūmų, perdimo kogero?                       

Rudenį pagal ES rotaciją tursim dotuoti biudžetą ES. Bus jumoro vakarai su Šilansku priešakyje.                     

Ką gali duoti ubagas su skylėta terba? Kur įplaukos, kur investicijos, gamyklos, jaunimo užimtumas? Kukuraitį siausčiau lauk be teisės gryžti.                     

Kur diskutuojama apie tai, iš kokių klodų bus imami resursai, kiek pritaupyta? Neabejokime, kad skausmins žmones- o kamšyt lomas bus skolinamasi iš bankų.                   

Užsienio diplomatija mirusi, smulkusis verslas komoje, švietimo reforma yra be logikos, alternatyvų, liko krepšinio malonumai ir lietuvaitės parsiduodančios turkams.                      

Skaityti daugiau

Reklama

Skaitomiausi