Socialiniai tinklai

Korupcija

Jiems rangas leidžia savivaliauti?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Lietuvos policija visada bus pajuokos objektu, kol ten plušės rimtų psichologinių testavimų nepraėję personažai.

Ypač paskutiniu metu ne iš puikios pusės afišuojasi nustekento Jurbarko miesto sargai.Tai neseniai prisikabino prie žmogelio, kam pastatė mašiną ant ženklinimo, tačiau pastarasis nesileido žeminamu ir laimėjo bylą teisme, tai prieš daug metų kaip obuolį daužė tokį vairuotoją iš kaimo.

O vykstant muštynėms Boulinge patys gūžščioja pečiais kaip mušeikas sutvarkyti.

Neseniai ir aš nuskalpuotas kelių erelių, nes matot perėjau namu gatvę kaip koks budistas turbūt neleistinai šviesai degant, tačiau kam pasakiau tik nusijuokė, nes buvau šaukiamas dar einant pro prekybos centrą ir krūptelėjau, maniau liudininku kviečiasi kokio nusikaltimo.

Kieno problema, kad dažnai genda 3 švieselės prie stoties, kaip žmogui pereiti gatvę užstrigus šviesoforui?

Gatvių būklė mieste klaiki, kaip po karo….

Dabar gegužės 12d Kauno apygardos teismas skelbs nuosprendį asmenims, kurie padėjo nusipirkti vairavimo egzaminus,,Regitroje“.Tarp įtariamųjų tūlai- Rimvydas Zymonas,Edgaras Brazaitis.

Galimai 1vairuotojas sumokėjo kyšį 58eurus, nes vežė didesnį dujų balionų skaičių negu galima.

Per 1patrulį tarpininkavo per vairavimo egzaminus, gaus dabar patys gerokai sumokėti nuobaudas, o ir munduras apdirbtas pilnai.

Kada 15eurų nuobaudą siūliau sumokėti vietoje su čekiu, atsisakiau maisto pirkti, kad tik ponai neareštuotų jau traktuota vos nekyšiu- ir tik geriau pervesti per bankinę sistemą, nes šiems reikia ir pasipinigauti.

Puolant viešai dėl galimos vaikų pedofilijos Viešvilęės vaikų namų direktorių Liaudaitį irgi fb sukritikavau  Jurbarko policijos tyrimų mastus, gaviau velnių nuo komisaro sesers.

Nes policija kaip prezidentė yra terra incognito, tabula rasa, tik, kad giminaitis dėl metalų pardavimo irgi buvo savo laiku plikinamas bankėmis ta tai nieko, jie šventieji buvo ir bus…

Korupcija

Lietuvos policijai bankrotas negresia – padengs įbaugintieji…

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Dar viena institucija, kuri kiaulės šnipą įsistačiusi turėtų nemaldauti valdžios pinigų, priedų – mele ir burbulinėje prevencijoje besimurkdanti policija, ypač kelių dirigentai.

Jau koktu žiūrėti, kaip stabdo mikroautobusus, žmogus stovi priekyje išlipti- baudžia kodėl neprisegęs diržo.

Atsiverti jų veiklos programą – padėti, patarti, įspėti. Tik pajunta pinigučio kvapą ir jėgos kultą – ypač Marijampolės asabos – palauk nėra.

 Jokių diskusijų nerasta, įspėjimų, iš karto protokolas,  su taisyklėmis, turiniu ir pirmyn į banką ar terminalą susimokėti baudos.

Kas paradoksaliausiai, kad patys važinėja ratais, plepa mobiliaisias – nėra pažeidimas, vairuotoją sustabdo – 60eurų bauda bus berods.

Nusitaikyta į riedlentininkus, kas turi keturračius, 10km/h viršysi greitį bauda,tuo tarpu ant dviračio trasų užstačius transporto priemones  Skirsnemunėje prie kapų kažkaip nematyti, kad mašinos būtų nuvilktos, patrauktos.

Vilniuje policijos nerasta. Stotyje dienos metu narkomanas su  šunimi sėda į autobusą, pasakius, kad šuo turi antsnukį- išdarko, pasiunčia.

Stotis lyg ir vieša vieta, rūkyk, gerk – čia angelai sargai nelenda, nes bijo patys gauti pliauskų, o štai kelyje visada vairuotojas bus su bašliumi, juk limonado į baką nepilsi.

Tokie reideriški metodai tik kelia atmetimo reakciją ir kyla klausimas-kur pilietinės visuomenės balsas?

Skaityti daugiau

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi