Socialiniai tinklai

Kriminalai

FTB PORTALAS – BK NEIŠMANĖLIŲ IR INTRIGANTŲ GŪŽTA.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Tie, kas galvojate jog pažinčių svetainėse rasite antra pusę, atgaivą, išsikalbėjimo šansą siūlau atvėsti ir pradėti sekti ctl.lt portalo rašomus tyrimus apie piliečius, kurių sveika logika prasilenkia su protu ir tolerancija. Užuot deklaravę, kad yra faini, tikri, bendraujantys – jie užsiima žmonių mulkinimu, susirašinėjimų persiuntimais, intrigų ir kazusų kūrimais, kad tik kitą pašiepti, pažeminti.

Apie šį pseudo portaliuką atsiliepimai yra nekokie, jam vadovauja nusipelniusi tokia pedagogė Laura, kuri negalėdama susitaikyti su praeities nuoskaudomis čiumpa vyrukus ant savo vilionių jauko ir be skrupulų juos sudoroja, o savo draugams sukurpia visokiausias versijas, pramanas.

2007.06.28. BK-NR.81-3309 konstatuoja, kad areštas, viešieji darbai, bauda, dveji metai nelaisvės gresia už sąmoningą kito asmens susirašinėjimo viešinimą, fiksavimą, stebėjimą, persiuntimą be to asmens sutikimo.

Šio pliotkų klubo krikštatėvis tūlas Jaunius netrivoja savo kailyje gaudamas žinutes, viešai skiesdamas apie moteris, tuo norėdamas dividendus uždirbti, net man, ginant draugą, pasiūlė su juo nebendrauti, jis psichas, visi iš jo juokiasi, fb metų pajuokos objektas, peržengęs padorumo slenkstį pasidžiaugė, kad gerai, jog mirė kursioko žmona nuo ligos, nes tai kaip su juo galima gyventi, o man bus parvežta lauktuvių, kad nenešiočiau skuduryno treningiukų.

Pilietė Laura priėmė draugą Nerijų į grupę su potekste jį kvosti, išsijuokti, ištardyti, nes domisi matomai KGB ar štaze veiklos niuansais, kitaip tik Kaluginas psichologas paaiškintų jos veiksmų seką. Šiems pradėjus komunikuoti išlenda pažinčių portalų ekspertė, stukačiavimo žinovė tokia Asta ir viską persiunčia adminui Jauniui, o jis Laurai, po savaitės ši tokiai Vilmai, ir Laura turi visas žinutes gautas, info, Vilma nukopijavo ir telefonu perdavė Jauniaus draugytei.

Rugpjūčio 20-ąja Nerijaus Povilionio fb užkimštas virusais su video, siunčiami nepažįstamiems asmenims, kreiptasi į MARIJAMPOLĖS POLICIJĄ DĖL IKITEISMINIO TYRIMO PRADŽIOS, NES TAI YRA NEBE VAIKŲ BAIKOS.

LAUKITE TĘSINIO….

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Pareigūnai ieško savaitę dingusios moters artimieji prašo pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Kauno pareigūnai vis dar ieško prieš savaitę dingusios 51-erių metų moters – Ramunės Mikliušienės.

Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato,  su 1967 m. gimusia moterimi artimiesiems nepavyksta susisiekti  nuo gruodžio 10 d.

Moters požymiai: apie 175 cm. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų šviesiai rudos spalvos plaukų.

Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiosios Ramunės Mikliušienės buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK tel. (8 37) 303 406, (8 37) 303 412, (8 37) 30 34 50 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Klaipėdos kriminalistai baigė tyrimą dėl pavojingų narkotikų platinimo bendrabučiuose

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė didelės apimties tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Tyrimas pradėtas, išanalizavus kriminogeninę situaciją Klaipėdos mieste ir sudarius uostamiesčio kriminogeninių „židinių“ žemėlapį. Į šį sąrašą antrus metus iš eilės pateko bendrabutis, esantis Minijos g.

2017 m. dėl sąlyginai mažos, lyginant su heroinu, kainos narkomanų tarpe ypač išpopuliarėjo sintetinis opioidas – karfentanilis. Uostamiestyje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Buvo užfiksuoti ir mirtini apsinuodijimai. KPONTV tyrėjai nustatė, kad narkotinę medžiagą „žvejybos uosto“ rajone ir prie vieno uostamiesčio prekybos centro platino romų tautybės asmenys.

Po ilgalaikio kompleksinio tyrimo, 2017 m. gruodžio mėn. teisėsaugininkai atliko kratas daugiabučiuose Minijos, Sulupės bei Pilies gatvėse. Per kratas aptikta daugiau nei 130 pardavimui paruoštų lankstinukų su narkotinių medžiagų – karfentanilio ir metadono mišiniu, taip pat kokaino bei psichotropinių vaistų.

Iš viso baudžiamojon atsakomybėn patraukta 10 kaltinamųjų, iš jų 6 – už kvaišalų, taip pat ir labai dideliais kiekiais, platinimą.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi