Socialiniai tinklai

Žmonės

Automobilių nuoma vestuvėms paslaugos ir kainos santykis

Avatar

Paskelbta

data

Gera praktika yra pasidomėti pažįstamų ar draugų vestuvėmis, išsiaiškinti, kieno paslaugas jie rinkosi ir kodėl. Taip pat ir internete šiais laikais lengva susirasti atsiliepimų apie vieną ar kitą įmonę. Dažniausiai žmonėms negaila išreikšti padėką ar susižavėjimą puikias paslaugas suteikusioms įmonėms. Todėl nuspręskite, koks kokybės ir kainos santykis jums priimtiniausias ir leiskitės į paieškas!

Išsinuomoti automobilį vestuvėms

Laimei, norint išsinuomoti automobilį šiais laikais nebūtina niekur eiti iš namų. Išsirinkę jums tinkamiausią variantą ar variantus, nesidrovėkite paskambinti į automobilių nuoma vestuvėms užsiimančią įmonę ir išsiaiškinti jums rūpimas detales iki smulkmenų. Paslaugūs, maloniai bendraujantys įmonės darbuotojai turėtų būti dar vienas ženklas, jog pataikėte pas tą paslaugų teikėją, pas kurį ir norėtumėte būti.

Automobilių nuomos paslaugos

Leiskite jiems apibūdinti savo turimus automobilius; kantriai išklausyti jūsų klausimus, išsamiai atsakant į kiekvieną jų. Gera automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė nesivaržys paklausti detalių ir apie jūsų svečius ar šventės planą – taip jie galės geriau suprasti, kaip tinkamiausiai išpildyti jūsų poreikius. Puikus ženklas, jeigu jie iš karto gali pateikti jums keletą variantų, atsižvelgdami į jūsų turimą biudžetą, kelionės apimtis bei svečių skaičių.

Automobilio rezervaciją vestuvėms ir šventėms  internetu

Rezervaciją daugelis įmonių taip pat leidžia atlikti internetu. Tai dar labiau supaprastina visą procesą. Vis dėlto, kaip jau minėjome anksčiau, rekomenduojame susisiekti su paslaugos teikėjais ir išsiaiškinti visas jums rūpimas smulkmenas prieš atliekant bet kokią rezervaciją.

Taigi automobilių nuoma vestuvėms šiandien yra gerai išvystytas verslas – regis, jokių rūpesčių dėl to neturėtų kilti. Užtenka išsirinkti skelbimą ir surinkti nurodytą telefono numerį. Tačiau ar tikrai kiekviena automobilių nuoma vestuvėms užsiimanti įmonė yra vienodai patikima ir, galų gale, verta jūsų laiko ir pinigų?

Automobilių nuoma vestuvėms

Mes tikime, jog kaip ir kiekvienoje srityje, ribų tobulėti nėra. Vadovaudamiesi šia filosofija, mes siekiame dviejų dalykų: užtikrinti, kad mūsų automobilių nuoma vestuvėms teiktų tik itin aukšto lygio paslaugas bei savo darbu užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Automobilių nuoma vestuvėms mums yra būdas prisidėti prie kitų žmonių šventės, kuri, žinome, bus vienas ryškiausių poros prisiminimų gyvenime.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Žmonės

Stilistė A. Gilytė x FG Atelier: Dalykinio stiliaus paslaptys, kurias naudinga žinoti kiekvienam

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Apie tai ir dar daugiau ketvirtadienio vakarą verslios sostinės moterys pasikalbėti susirinko FG ATELIER mados namuose. Naudingus ir dažnai kiekvienai skubančiai moteriai ramybės neduodančius klausimus apie biuro aprangą atsakinėjo stilistė Agnė Giliytė, o diskusiją vedė žurnalistė ir televizijos bei radijo laidų vedėjaLivija Gradauskienė.

 

Seminaro metu buvo išsklaidyti visi mitai apie nuobodoką ir nieko naujo nepasiūlantį biuro stilių, o FG ATELIER mados namai pristatė naują verslo moteriai skirtą pavasario/vasaros kolekciją – tinkančią biurui, tačiau tikrai nenuobodžią ir paliekančią neišdildomą įspūdį.

 

FG ATELIER mados namai garsėja itin aukštos kokybės audiniais, drabužiais kuriamais po tuo pačiu stogu esančioj ateljė ir pritaikymo figūrai paslauga. Juk tikrai labai dažnai sunku rasti drabužius, kurie visiškai atitiktų tavo sudėjimą. Pas mus besilankančios moterys labai skirtingos, tačiau visos siekia vieno – patogumo, aukštos kokybės ir nenuobodaus biurui skirto stiliaus” – kalbėjo FG ATELIER vadovė Emilija Pečiulytė. Bendraudama su klientėmis visada raginu jas nesijaudinti dėl dydžių, juk visos moterys yra gražios, svarbu tinkamai mokėti paslėpti tam tikrus trūkumus, kurių turi net ir tobuliausios moterys ir pabrėžti privalumus– antrino FG ATELIER dizainerė Monika Pečiulytė.

 

Renginio metu gausiai susirinkusiai moterų auditorijai taip pat buvo pristatytas naujas FG ATELIER katalogas-žurnalas. Tai nėra įprastas katalogas, kuriame sudėtos tik gražios kolekcijos nuotraukos, mums svarbi visapusiška nauda moterims su kuriomis dirbame ar dirbsime ateityje. Todėl mes sakome, kad šis katalogas labiau yra įkvepiantis žurnalas, kurtas su meile ir atsidavimu, jame galima rasti verslių moterų ir net žinomų vyrų interviu apie gyvenimą, stilių ir tikslus. Taip pat žurnale rasite Agnės Gilytės stiliaus gidą skubančioms moterims ir dar daug naudingos informacijos, skirtos mūsų klientams, kurie tiek gyvenime, tiek stiliuje siekia aukščiausios kokybės, – tęsė Emilija Pečiulytė.

 

Vilniaus vartuose įsikūrę FG ATELIER mados namai maloniai kviečia visas išskirtinumo ir ypatingo dėmesio pasiilgusias moteris bei vyrus apsilankyti ir konsultuotis įvairias stiliaus bei aprangos klausimais. Taupantiems laiką, FG ATELIER rūbus galite įsigyti internetu (www.fgatelier.com)

Skaityti daugiau

Žmonės

L.Adomaitis – docentas

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Muzikos prodiuseris, dainininkas, kompozitorius ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto lektorius Linas Adomaitis tapo docentu. Ketverius metus universitete garso režisūros discipliną dėstantis Linas šypsosi: „Docento vardas mane ir džiugina, ir įpareigoja“.

Prieš kelerius metus pradėjęs dėstyti garso režisūros studijas universitete, Linas nuo pirmos paskaitos savo studentams iškėlė tikslingų uždavinių:

„Mes neįrašinėsime to, kas po egzamino iš karto nuguls stalčiuje, mes įrašysime tai, ko Lietuvos žmonės klausysis su malonumu“.

Linas neseniai baigė jubiliejinį – 20-mečio scenoje – turą, o dabar mini dar vieną apvalią sukaktį: šiais metais sukanka 10 metų, kai muzikos prodiuseris vadovauja Kauno J.Gruodžio konservatorijos Estrados ir džiazo skyriui. Jame Lino iniciatyva pirmą kartą Lietuvos konservatorijų istorijoje buvo įsteigta Garso režisūros specialybė.

„Jaučiu, kad bent maža dalele prisidedu prie būsimų muzikos prodiuserių formavimo. Ir jei šiandien kažkam galiu būti autoritetas – visų pirma, esu dėkingas saviems autoritetams, kai pats buvau savo mokinių ar studentų amžiaus“, – sako docentas.

L. Adomaitis ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip garso režisierius savo diskografijoje turi daugiau nei 20 albumų, kelis prestižinius, tarptautinius apdovanojimus už dainų aranžavimą ir garso suvedimą, yra sukūręs ir prodiusavęs muziką keliems kino filmams bei teatro repertuariniams spektakliams.

Skaityti daugiau

Reklama

Skaitomiausi