Socialiniai tinklai

Komentaras

Aš pritariu su išlygomis vaikų atėmimui Lietuvoje.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Prasidėjo psichozinė akcija, per tv nenutyla laidos apie vaikų atėmimus, motinos rauda, vyrai, kakaliai teisinasi, vaiko teisių specialistai – brudai, bestijos, viešinti, bausti.     

Ok… Pritariu, kad atsakomybė yra viso gyvenimo pamatas, pagrindas.

Motinai būti atskirtai nuo atžalų yra stresas, moralinė kančia.     

Bet jeigu kalba sukasi tik apie motinas. Yra kategorija personažų, kurios net nesigėdija merdint vyrui pleškytis vaikų akyse su kitais, ištisinis melas, aferos, intrigos, ką darė tokia  Jonavos apsimelavusi, prikrovusi kelnes alkoholikė Raimonda, kada vaikučiai net nebesuvokia, kas yra tėtė, dėdė, partneris – tokiu atveju tarnybų apsilankymas šioms idiotėms būtų puikiausia prevencija, priverstų mąstyti.

Dėl besaikio turto gviešimosi ši parazitka yra pamynusi bet kokį žmogišką padorumą, toleranciją, o kuiliai vergauja už intymias paslaugas.     

Kito būdo atimant vaikus,kurie suvirinti nuo skirtingų joberių barakudoms nepasiūlysi, Tik tiesa joms yra savianalizės, stabtelelėjimo garantu.     

Kai stebės mokykla, seniūnija, socialiniai darbuotojai kokioje atmosferoje auga vaikai – gal pradės vystytis ir etiniai motyvai, nes man pasąmonėje neina suvokti, kaip galima nepalaidojus vyro parsitraukti namo kitą – bet kuris psichoterapeutas konstatuos, kad tai psichinis iškrypimas. 

Aišku be paties sutikimo psichų negali gydyti, nesovietiniai laikai jau, bet įstatymo raidė turi viršyti poelgius, pasekmes.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentaras

Kam naudingi visuomenės klaidinimai istorijos tiesa?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Taip jau įprasta gyvenime, kad kiekvienas dirba ten, kur jaučiasi savo srities žinovu ir profesionalu. Negali žmogus nebaigęs chemijos pilstyti mėginius į menzūrėles, neišmanantis architektūros rengti detaliuosius sklypų planus.

Profanai moderatoriai ir komentatoriai.

Viešojoje erdvėje sutinkame informacijos perteklių ir tik mūsų selektyvus protas ir neužteršta sąmonė sugeba atskirti pelus nuo grūdų. Viskuom tikėti yra naivu ir beprasmiška.

Fb platformoje prikurta daug grupių, puslapių, kurie deklaruoja patriotiškumo, vienybės, žinių pasidalijimo idėjas. Tačiau čia itin dažnai sutiksime gal tik kelis puslapius pervertusius savamokslius, kurie dedasi išmanantys visas temas, problemas, randa atsakymus.  Tokią piliečių kategoriją aš vadinu profanais. Asmenys, kurie neturi kvalifikacijos, bazinio išsilavinimo, užsiimantys demagogijos ir klaidinimo procesu.

Stinga rimtų akademinės bendruomenės narių įsitraukimo į viešas diskusijas, polemikas, neaišku kodėl jie užėmę pasyvios stebėsenos būseną.

Istorijos marginalizavimas- žala jaunajai kartai?

Istorija kaip bet kuri tarpdisciplininė šaka irgi reikalauja aiškumo,  tikslumo, preciziškumo, nuoseklumo. Tu negali bėgioti po temas nežinant chronologijos, įvykių eigos, konjuktūros.

Dabar atvirai ypač ultrapatriotai, savę laikantys viršenybe ir elitu tiražuoja klaikią nesąmonę, kad Vytautas buvo karaliumi ir prieš jo vardą visa Europa privalo lenktis.

Bet kuris paskaitęs netgi klasikinį Šapokos vadovėlį sužinos, jog 1429m.Lucko suvažiavimas sprendė jo karūnacijos klausimą, tačiau klastingas pusbrolis pasistengė pagrobti vežamą karūną ir regalijas karieta. Taip už jo nuopelnus kultūrai, pagalbą kovoje su Ordinu  net čekai, vengrai titulavo jį karaliumi, bet de jure tai nebuvo užanstpauduota, juridiškai apiforminta. Mindaugas išliko vieninteliu teisėtu mūsų karaliumi.

Kitas absurdas publikuojamas netgi garsiųjų mūsų portalų, kuriuos valdo užsienio kapitalas, esą baltai- seniausia Europos valstybė?? Norisi paklausti kokia yra šios valstybės sostinė, lokalizavimas, egzistavimo tarpsnis?

Baltai- lietuviai, latviai, prūsai. Mes valstybę sukūrėme valdant Mindaugui 1253.07.06.aktu, latviai iki pat 20a pr. kentėjo vokiškos hegemonijos priespaudą, prūsai kaip etninė gentis išnyko sulyg Herkaus Manto sukilimo numalšinimu. Tik vėliau Mažvydas, Kleinas tyrinėjo jų kalbą, gramatiką, išliks archeologinis paveldas- bet tai nieko bendro neturi su šia gentimi.

5a.šaltiniai mini gotus,  Kijevą, 500m. ant  Vakarų  Romos imperijos griuvėsių kuriasi frankų imperija-  dabartinė  Prancūzija. Kokius miestus ir valdovus Jūs žinote baltų žemėse iš šio tarpsnio?

Netgi Palemono  legenda  yra tik  insinuacijos ir nedaugiau.

 Baisus žmonių kiršinimas yra gyventojus,  kurie išpažysta evangelikų liuteronų tikėjimą vadinti prūsais, mano krašte stovi jų bažnyčia.

Piliečiai, tik gyvena šios karingos genties žemėse,  bet nieko bendro neturi nei su praeitimi, nei baltų mitologija, pagonybe.

 Viliuosi, kad į šį visuomenės klaidinimo projekto stabdymą įsikiš profesoriai, docentai, magistrai, rengs debatus, kurs draugijas šviesti tautą garbingo istorijos suvokimo dvasia.

 Foto Žydrūno Stančiko. Lietuva nusėta piliakalniais, kalvelėmis. Neapgynus istorinės atminties istorijos klastotojai čia pristeigs naujų Trojų, Herkalanumų. Savo lemiamą žodį, komunikuodami su visuomene, savanorystės pagrindu burdami iniciatyvines grupes tars mokslo tyrinėtojai.

Skaityti daugiau

Komentaras

Kauno Spaudos darbuotoja žemina ir įžeidinėja vaikus

Avatar

Paskelbta

data

Skelbia

Kaune, Šiaurės pr., prie prekybos centro „IKI“, vaikui atėjus į spaudos kioską pasipildyti viešojo transporto bilieto ir pateikus neįgaliojo pažymėjimą, darbuotoja pradėjo šaukti, įžeidinėti ir žeminti berniuką. Išvadino jį invalidu, ligoniu. Sakė: „kad jei tu toks, tai kas tada tavo tėvai?“ Vaikas, verkdamas atbėgo pas mamą ir pasakė kaip su juo bendravo moteris iš spaudos kiosko. Mamai paklausus, kodėl ji rėkia ant jos vaiko. Darbuotoja atsakė: „kad tavo vaikas ligonis, nes padavė per daug pinigų, tegu duoda tiek kiek reikia. Ar nemoka skaičiuoti? Aš turėjau iš savo kišenės jam atiduoti grąžą.“ O tai kur tada dingo vaiko duoti pinigai?

Ar gali taip elgtis darbuotoja, sėdinti kioske? Komentuoti apie žmonių sveikatą, šeimą? Jos darbas parduoti spaudą, pildyti viešojo transporto bilietus, pritaikyti nuolaidas pagal pateiktą dokumentą.

Skaityti daugiau

TavoWEB reklama

Jūsų reklama čia

Skaitomiausi