Arvydas Sabonis patenkintas: „Domantas – Lietuvos viltis? Na, ir mūsų šeimos!“

Kai Domantas Sabonis nervinosi prieš debiutines rungtynes „Oklahoma City Thunder“ komandoje, visai netoliese jauniausio sūnaus sėdėjęs Arvydas Sabonis buvo visiškai ramus. Ne tik todėl, kad Madride jaučiasi kaip namuose. Ramus jis ir todėl, kad Domantas pateko į geras rankas. „Thunder“ jam – ideali komanda“, – neslėpė A.Sabonis.

„Nesijaudinau absoliučiai. Aš čia atvažiavau pažiūrėti rungtynių. Tai jis čia žaidžia. O aš… Nesėdžiu taip, kad „o, Jėzau, kas dabar bus?“ Mama gal nebent taip“, – per ilgąją dvikovos pertrauką juokavo sūnaus žaidimą iš arti stebinti Lietuvos krepšinio legenda.

Kai A.Sabonis pasirodė „Barclaycard Center“ arenoje, šioje iškart kilo šurmulys. Nors Arvydas atvyko į Madridą stebėti pirmųjų Domanto rungtynių, jis „Real“ sirgalių akivaizdoje sulaukė dar daugiau palaikymo ir susidomėjimo.

Tūkstančiai madridiečių plojo Arvydui per pauzę tarp pirmojo ir antrojo kėlinio, kai NBA pagerbė legendinius krepšininkus. Specialius „Real“ marškinėlius su 11-uoju numeriu jam įteikė Madrido klubo legenda Cliffordas Luykas.

Facebook skaitytojas Dainius Ermonas labai taikliai pajuokavo: „Sabas kaip koks popiežius – kur nuvažiuoja, pagerbia. Reikia jam papamobilio, kad galėtų lėtai važiuoti ir visiems mojuoti.“

„Normalus dalykas, – Madrido meile jam visai nebesistebi A.Sabonis. – Kai grįžtu, visada panašiai būna. Čia visada gera. Geriausi mano treji karjeros metai po „Žalgirio“.“ Laisvą minutę dėmesio Sabui arenoje tikrai netrūko. Tik rungtynių metu jis galėjo atsipalaiduoti, nes visų akys buvo nukreiptos į įvykius aikštėje. Pasirėmęs į priekį ant kėdės šalia krepšio netoliese „Thunder“ atsarginių suolo, A.Sabonis įdėmiai sekė sūnaus žaidimą. Visa šeima turėtų palaikyti Domantą ir artėjančiose rungtynėse Barselonoje, o vėliau už Atlanto išleis ramia širdimi. „Thunder“ jam yra ideali komanda. Jei treneris leis jam žaisti, jis galės tobulėti. Bet dar palaukime ir pažiūrėkime. O pats Domantas turi dirbti“, – pabrėžė A.Sabonis. Kai kolega iš Ispanijos paklausė Arvydo, ar Domantas yra Lietuvos krepšinio viltis, Sabas plačiai išsišiepė ir pokštavo: „Na, ir mūsų šeimos!“ Legenda turėjo būti patenkinta reginiu. „Real“ išplėšė stebuklingą pergalę po pratęsimo 142:137, o D.Sabonis per 29 minutes pasižymėjo universaliu žaidimu – 7 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.