Socialiniai tinklai

Korupcija

Agronomas paliks Lietuvą ir be „plavkučių“?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

www.ctl.lt portalo iliustracija

Jau dabar pilnai aišku, kad strimgalviais gviešdamiesi valdžios valstiečiai ir žalieji pradėjo vykdyti cinizmo ir nesąmonių persunktą projektą- susimokėsite ir už prezervatyvus, nes tokių pseudo priemonių, reformų nesiimtų net izoliuotoji  Albanija.

1.Neliesime švietimo, mokyklų, kaimai nusigėrę- štai pavyzdys  Naisiai.Tik pasiima valdžios regalijas ir be diskusijų su pedagogais, tėvais, mokiniais kažkokios vaiko veido švietimo ministrės, kuri ar kokį veikalą sukurpė edukologijos tematika,ilgina mokslo metus, rekomendacijos dėl streso yra bezdalo gūsiu agronomo ir policininko klikai.

2.Masiški paliekami kaimai be pašto skyrių, bobutė gaus pirkti už 60eurų mobilų, pildytis sąskaitą po 10eurų, kad prisikviesti aptarnaujantį paštininką pensijai, laikraščius užsakyti.Tai gavus 170eurų kiek liks jai kruopikėms?O kur kompensavimo mechanizmai, jie kažkaip neveikia prie agronomo politikos?

3.Kad studentas vasarai nori užsidirbti pinigėlio iš lauko kavinėse nešiojamo alučio, vynelio nebūtinai kokiems latrickiams  Verygai kliūna, geriau lyskit į paskolas, skolinkitės, badaukit, bet alkoholis, tabakas brangs besoties, jei tikėti konservatoriumi  Matulu net 400proc.spiritinius gėrimus. Ar tai ne smegenų išsausėjimas?

4.  Nežabojamos privačių prekybininkų kainos, 40proc,brangs automobilių draudimas, niekaip nesukuriamas nacionalinis bankas, tad paliekama užsieniečiams lupikauti už orą net.Autorinių darbuotojų su sutartimis neturi likti, smaugti psd, pvm kol patys nustos rašyti.

Ar šitokia politika mažės nedarbas, visuomenės stratifikacija, emigracija, kur jaunimo užimtumo kėlimas, kuris mažiausias merdinčioje ES?

Negana to vadovė mūsų miela trina rankomis ir sąmoningai danai kerta gudų oro erdvę, kad artimiausi verslo, ekonomikos partneriai grasintų karine jėga, naujų rinkų net nesiruošiama ieškoti.

Valstiečiai yra prasčiausia vyriausybė, kokią tik turėjome, pilna verslininkų kiaulidžių savininkų, kas girdi juos ką [paremiant, skaitantis su žmonių sveikata, pozicija.

Skvernelis į prezidentus 2019- lažinamės?

Korupcija

Lietuvos policijai bankrotas negresia – padengs įbaugintieji…

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Dar viena institucija, kuri kiaulės šnipą įsistačiusi turėtų nemaldauti valdžios pinigų, priedų – mele ir burbulinėje prevencijoje besimurkdanti policija, ypač kelių dirigentai.

Jau koktu žiūrėti, kaip stabdo mikroautobusus, žmogus stovi priekyje išlipti- baudžia kodėl neprisegęs diržo.

Atsiverti jų veiklos programą – padėti, patarti, įspėti. Tik pajunta pinigučio kvapą ir jėgos kultą – ypač Marijampolės asabos – palauk nėra.

 Jokių diskusijų nerasta, įspėjimų, iš karto protokolas,  su taisyklėmis, turiniu ir pirmyn į banką ar terminalą susimokėti baudos.

Kas paradoksaliausiai, kad patys važinėja ratais, plepa mobiliaisias – nėra pažeidimas, vairuotoją sustabdo – 60eurų bauda bus berods.

Nusitaikyta į riedlentininkus, kas turi keturračius, 10km/h viršysi greitį bauda,tuo tarpu ant dviračio trasų užstačius transporto priemones  Skirsnemunėje prie kapų kažkaip nematyti, kad mašinos būtų nuvilktos, patrauktos.

Vilniuje policijos nerasta. Stotyje dienos metu narkomanas su  šunimi sėda į autobusą, pasakius, kad šuo turi antsnukį- išdarko, pasiunčia.

Stotis lyg ir vieša vieta, rūkyk, gerk – čia angelai sargai nelenda, nes bijo patys gauti pliauskų, o štai kelyje visada vairuotojas bus su bašliumi, juk limonado į baką nepilsi.

Tokie reideriški metodai tik kelia atmetimo reakciją ir kyla klausimas-kur pilietinės visuomenės balsas?

Skaityti daugiau

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi