Socialiniai tinklai

Korupcija

Agronomas paliks Lietuvą ir be „plavkučių“?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

www.ctl.lt portalo iliustracija

Jau dabar pilnai aišku, kad strimgalviais gviešdamiesi valdžios valstiečiai ir žalieji pradėjo vykdyti cinizmo ir nesąmonių persunktą projektą- susimokėsite ir už prezervatyvus, nes tokių pseudo priemonių, reformų nesiimtų net izoliuotoji  Albanija.

1.Neliesime švietimo, mokyklų, kaimai nusigėrę- štai pavyzdys  Naisiai.Tik pasiima valdžios regalijas ir be diskusijų su pedagogais, tėvais, mokiniais kažkokios vaiko veido švietimo ministrės, kuri ar kokį veikalą sukurpė edukologijos tematika,ilgina mokslo metus, rekomendacijos dėl streso yra bezdalo gūsiu agronomo ir policininko klikai.

2.Masiški paliekami kaimai be pašto skyrių, bobutė gaus pirkti už 60eurų mobilų, pildytis sąskaitą po 10eurų, kad prisikviesti aptarnaujantį paštininką pensijai, laikraščius užsakyti.Tai gavus 170eurų kiek liks jai kruopikėms?O kur kompensavimo mechanizmai, jie kažkaip neveikia prie agronomo politikos?

3.Kad studentas vasarai nori užsidirbti pinigėlio iš lauko kavinėse nešiojamo alučio, vynelio nebūtinai kokiems latrickiams  Verygai kliūna, geriau lyskit į paskolas, skolinkitės, badaukit, bet alkoholis, tabakas brangs besoties, jei tikėti konservatoriumi  Matulu net 400proc.spiritinius gėrimus. Ar tai ne smegenų išsausėjimas?

4.  Nežabojamos privačių prekybininkų kainos, 40proc,brangs automobilių draudimas, niekaip nesukuriamas nacionalinis bankas, tad paliekama užsieniečiams lupikauti už orą net.Autorinių darbuotojų su sutartimis neturi likti, smaugti psd, pvm kol patys nustos rašyti.

Ar šitokia politika mažės nedarbas, visuomenės stratifikacija, emigracija, kur jaunimo užimtumo kėlimas, kuris mažiausias merdinčioje ES?

Negana to vadovė mūsų miela trina rankomis ir sąmoningai danai kerta gudų oro erdvę, kad artimiausi verslo, ekonomikos partneriai grasintų karine jėga, naujų rinkų net nesiruošiama ieškoti.

Valstiečiai yra prasčiausia vyriausybė, kokią tik turėjome, pilna verslininkų kiaulidžių savininkų, kas girdi juos ką [paremiant, skaitantis su žmonių sveikata, pozicija.

Skvernelis į prezidentus 2019- lažinamės?

Korupcija

Dar 1 komedijantai, palaiminti mentų karų premjero.

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

Kai tokios demokratinės šalys kaip prancūzai, vokiečiai tik kelis centus pabranginus paslaugas kelia pogromus, krauna padangas deginimams ir premjerai prikakoję plavkes nusileidžia, Salvadorinio režimo tratinama  Lietuva ir toliau ramiu žvilgsniu stebi privatininkų fintažus, kuriuos laimina būsimasis  VRM  ministras Skvernelis. Palikus Pakruojį be ligoninės, užsimojus kitur palikti tik priėmimo skyrius adaptuota valdžia ėmėsi dar 1 pasipinigavimo  kraniuko – Lietuvos pašto.   

„Bastara“ bus pensininkų gelbėtoju, patronu. Jokių diskusijų, kad nebeliks paštininkų kaimuose nebuvo, nes diktatūrinėse šalyse tokio dalyko, kaip debatai negali būti. Pašto darbuotojos vyks senių mišdyti į užsienį,viršininkai be kąsnio neliks. Pasidomėjau Rekvizitai.lt kokiu pelnu disponuoja šios naujos privačios įmonės biudžetas. Mulkinimas vyksta viduryje baltos dienos. Tauragėje tarkim metinė apyvarta siekia iki 1000000 eurų, o virš 40 darbuotojų gauna semkutes – 246 eurai brutto.

Bet mes žinome, kad kuo mažesnes algas gauname, tuo didesni būstai įsigijami, prabangios mašinos.
Bus maustomi senoliai vienkiemiuose, tą varganą euriuką nuplėšti visi suspės.

Gerbiamieji, turite nuoskaudų, problemų, ruslanas.baranauskas@gmail.com parašykite, viską spręsime kartu.

Skaityti daugiau

Korupcija

VMI bijo čiupti stambesnes aferistų žuveles?

Ruslanas Baranauskas

Paskelbta

data

2017  užgrotų melodramas kaliniams pradėjo pasakoti aferistas  Karolis  Šimkus. Įkūręs projektą „Verslas nuo nulio“, 3 įmones „Lapetis“ „Vebis“ „Atliatus“ apmovė 432naivius klientus su briketų, biokuro pristatymu internetu, susižėrė 140 000eurų pelno, visišku daunu būdamas pirko  prabangią mašiną, mikroautobusą, viešai fb live išdarkė 15min.lt žurnalistą  Dovydą  Pancerovą, kuris identifikavo jo verteiviškus reikalus, tačiau nenumatė, kad aukštai šokęs- tūpė itin žemai. Net idioto draugo vardu, svetimų vardais kūrė įmones, mokė jų privedimo iki bankroto, vedė seminarus komercinius žaliam jaunimui.
    Stebina VMI budrumas… Kad nesumokėsi vietos turguje už cibulių pynes – tuoj anstoliai, teismai, o čia 1metus su viršum galėjo manipuliuoti patiklumu, klastoti dokumentus, faktūras.
        Yra dar Lietuvoje pilna mašenikų ir svolačių, aptilo toks animatorius iš Kauno, gyvenęs iš kitų apstatymo, man nesumokėjo už animatoriaus darbą, pats kūriau scenarijus, žulikavo su šio portalo vadovu, po to bijojo net laukan išlysti, pasirodo laikinojoje sostinėje žinomas veikėjas.
            Romai specializuojasi gyvulių per pardavimu, neženklina ausų, neturi veterinarijos tarnybos pažymėjimų iš kur pas tokius klajūnus prabangūs automobiliai, žiedai, rūbai?

Skaityti daugiau

TavoWEB reklama

Jūsų reklama čia

Skaitomiausi