2020 metais bus pelno kunigams ir duobkasiams

2020 metais bus pelno kunigams ir duobkasiams

Žiurkės metai  išskirtinį pelną neš dvasininkams ir palydėtojams į paskutinę poilsio vietą, nes brudeginių valdžioje dėka mirtingumas, sergamumas viršija visus mastus.         

Per žinias nieko neišgirsi, pakelsime, nubausime, sujungsime, naikinsime-patrupina centą prie dvėspensijos-atsiims per nesibaigiančius kainų kilimus, 60proc.brangs šiukšlės sostinėje, vanduo, šiluma, taršių automobilių mokestis, 60proc.apmokestinti individualias veiklas, nereikalingi korepetitoriai, auklės, apie smulkų verslą net nekalbėkime tik pykimės-juokimės iš rusų, pas kurių gali daryti live, aukoja pinigus siunčia per pay pal, big bank ir nereikia mokėti nei  PVM- nieko..           

Labiausiai nykstančioje pasaulio lietuvių nacijoje VMI tyko, kaip pasipinigauti iš klusnių liokajų, nors didžiosios įmonės dirba vokeliniais principais ir su pilnu garu- nesugeba suosti, kai apie tai rašo portalai, dienraščiai, kad pati VMI NESUSIGAUDO KĄ IR KIEK APMOKESTINTI, NUSKAIČIUOTI,  LENGVIAUSIAI APSTATOMA INSTITUCIJA, DARBDAVIAI ŽVENGIA IŠ JOS ĮSTATYMŲ  KAIP ARKLIAI.            

Tomske 2 vyrukai uždarbiauja iš dainų atlikimo youtube gimtadienių proga, siunčia gerbėjai taip vadinamus,, Donatus”.  Nepurto nei VMI- FNTT.                       

Pasyvių piliečių šalyje tik prievaizdai pamato, kad nori euriuką užsidirbti-akimirksniu ras būdą tavę likviduoti, Anglijoje 1 lietuvis turėjo kioskelį, tik po 2 metų Londono meras atsiminė, kad toks yra ir liepė simboliškai susimokėti, žmogus turi užsidirbti, prakusti, investuoti-poto gali jį įrašyti į mokėtojų gretas, negu idiotų planetoje nespėjai išsiimti dokumentus- liksi po triusikais iš karto.                     

Ar spauda ramina žmones, ar juos lanko, drąsina Skvernelis? Ar verta iš viso akis gadinti dėl tv žinių?                                       

 Diskutuokime…..

Avatar

Atkaklusis statusas

Visi autoriaus pranešimai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *